Síla života (2014)

Achne...Ze zacatku ta nuda jeste sla, ale potom Tommy tu hru na moudreho starce/spasitele/jezise trochu prehnal, a bylo mi jasny, ze se na tenhle jeho EGO projekt uz nikdy nepodivam. A SWANKer by uz taky menila slevit z tech svejch utrapenejch roli.

Vejdi do prázdna (2009)

Me srdce plesalo z toho vseho neonoveho fetise, obskurity a drogove prazdnoty.

Chlapectví (2014)

Je dobre, ze se najde nekdo s odvahou experimentovat. To nic nemeni na tom, ze Chlapectvi povazuju spise za ztratu svyho casu. Proc Chlapectvi tak strasne SUCKS: 1. Jmenuje se to chlapectvi, ale neni tu vubec nic o chlapectvi, o tom cim si typicky kluk prochazi. Klidne by to mohla bejt holka. Taky hrajeme videohry. 2. Hlavni hrdina je ten nejobycejnesi jouda, v jeho zivote se naprosto nic nedeje, neni postaven pred zadne prekazky, po dvou hodinach filmu se s nim teda rozejde holka a on je z toho, no, jako spatnej. 3. Rodice jsou zajimavejsi, ale jedina ultimatni rada od otce 'hraj v kapele, a vsichni te budou mit radi' si zada facepalm. 4. Na konci hlavni hrdina vypudi nejakej pseudofilozofickej blabol, kterej nedava smysl. Proc videt Chlapectvi: 1. Je tam par vtipnejch momentu pravdepodobne z tvyho zivota, nad kterejma se pousmejes. V prvni casti filmu.

Nebezpečná síť (1995)

Naproste blaboly o tom, co je to vlastne hackerstvi pobavily. Kdyz se internet a data prezentuje jako 3D ala Matrix svitici panely...ne proste, to jsou devadesatky. Dokoukat se dalo, i kdyz ke konci uz jen tak letmo. Cist si do toho obrazkovou knihu se doporucuje. Nebo lakovat si nehty. Nebo pospavat.

Sucker Punch (2011) odpad!

To bylo tak strasne spatny, ze se mi chtelo brecet.

Mlha (2007) odpad!

Tak takovou kravinu už se mi dlouho nepodařilo zhlédnout. Kromě scény s "Jidášem" a šílenství davů ve jménu Ježíše, to byla nuda s béčkovým hraním. Hlavní herec se neuměl pořádně rozbrečet ani zařvat, takže při každé vypjaté scéně působil jako když tlačí na záchodě nebo jako návštěva u zubaře "otevřete ústa, řekněte ÁÁÁÁÁÁ". O slečně Laurie Holden s věčně zdvihnutým pravým obočím ani nemluvím. Kéž by každá vypjatější scéna nepůsobila naprosto komicky. Kdyby se to neopíralo o knihu, bylo by to snad ještě horší

American Mary (2012)

Přes určitou béčkovost se na tomhle filmu dá fetišisticky ujet. Pro mě super.

Na pokraji slávy (2000)

Brilantní scénář s dialogy, které si radno vytetovat na zdi pokoje. Roztomilá Kate Hudson, závan svobody 70tých let a rocková hudba, která kdysi hraničila s poezií. (a pusť si Director's Cut, nekopromisně).

Mluv (2004)

Jeden z mnoha kde Kristen Stewart ještě zoufale nepřehrává. Ani nevím, čím si mě film získal. Nejprve jsem od názvu čekala, že hlavní postava nepromluví během filmu jediné slovo, a trochu mě zklamalo, že se tak nestalo. Nicméně atmosféra a komornost si získá každou citlivější dušičku. Kouzlo tkví v tom, že se smíříte s tím, že sledujete pravděpodobně průměrnou televizní limonádu, která by vás chytla, kdybyste byli ještě na střední.