Vlkodlak (2010)

Benicio Del Toro jako vlkodlak mi proste a jednoduše nesedí, Anthony Hopkins naprosto rutinní a příběh neoriginální. Na můj vkus nenadchne, ale ani neurzí.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Půl filmů se mele o s*ackach, chvili se krouti zadky a akce pramalo. Na QT dost slabe.

The Treasure Hunter (2009)

Indiana Jones potkal National Treasure přidal trochu Lary Croft a vzniklo tohle. Mix je to šílený a inspiraci vidíte snad všude, ani ten příběh není ničím zvláštní. Bohužel je to takové nemastné neslané a dohromady mi to prostě nesedí.

Jak jsem rozpoutal druhou světovou válku (1970)

Třídílná minisérie z polské postprodukce vás jednoznačně uzemní, utahuje si totiž prakticky ze všech a všecho, ať už jde o národnostní zvyklosti či válku jako takovou. Rok výroby je sice 1970 přesto je to neuvěřitelně neokoukané a zábavné. Hereckému výkonu Mariana Kociniaka tleskám.

Loď stínů (2006)

Na můj vkus trochu přehnané v porovnání s tím, jak se ten film vážně bere. Pointa celého filmu me tak spíše nakrkla nežli šokovala.

I Love You Phillip Morris (2009)

Je to vulgární a je to neortidoxní a hlavně je to originální. Duo Carrey & McGregor si sedlo do noty a ve výsledku to je více než vidět. Jako komedie to je slušné jako drama je to o poznání horší. Proč ale ne jako komediální podívaná pro dospělého diváka ucházející.

Kick-Ass (2010)

Přepálená akce přesně podle mého gusta, ať už mám rád reálné filmy více či méně tohle mě pro svojí zhovadilost docela nadchlo. Herecká skvadra se hledala až se našla a vadil mi tam snad jenom Mark Strong. Jinak nevím co na to říci neskutečně blbé, neskutečně akční, neskutečně zábavné.

Ip Man 2 (2010)

Oproti prvnímu dílu lehký pokles ovšem na poli bojových filmů i tak velice nadprůměrný snímek. Donnie Yen jeden od prvních minut do konce a to se mi prostě líbí.

Solomon Kane (2009)

Klasická klipová šílenost na kterou se kouká výjmečně dobře. I když reálnost je opravdu tatam.

Manchurianský kandidát (2004)

Nijak dobré mi to nepřišlo a co můžete říct o filmu pozitivního když si po týdnu nepamatujete o co tam vůbec šlo. Vyšumí rychleji než znalosti vysokoškolského studenta.