Gravitace (2013)

100 % bez mrknutí oka - a 3D konečně dostává smysl!

Líbánky (2013)

Podepíšu se pod komentář od Marigold..příšerné dialogy a pak jeden šílený přehrávaný monolog, ble. Škoda, natoćeno to totiž bylo moc pěkně.

Poupata (2011)

Drsné, přesné, autentické.

Pot a krev (2013)

Naprosto nekorektně jsem se bavila!

Jasmíniny slzy (2013)

Opravdu nejlepší film od Woodyho za posledních pár let. And Oscar goes to Cate ...., no nebudeme předbíhat, ale přála bych jí ho.

jOBS (2013)

Patos cákající z plátna byl chvílemi opravdu nesnesitelný a když už si člověk při dvacátém oslavném proslovu v klidu usínal, vzbudila ho ještě víc drásavější hudba, která evokovala cosi mezi vznikem vesmíru nebo naopak zánik lidstva. Strašně mě to iritovalo, takže Steve sorry, ale takový film o sobě fakt nechceš!

Futurologický kongres (2013)

Strašlivá haluz. Co na to říct, kde začít s mým rozhořčením nad trapností tohoto filmu, který možná měl fajn námět s nosnou myšlenkou, vynikající herečku a dechberoucí soundtrack (proto ta jedna hvězda z milosti), ale jinak mě nechal naprosto chladnou, ne vlastně hůř, nechal mě protrápit se dvěma hodinami v kině! Vše po mně povrchně klouzalo, žádné vtažení do děje se nekonalo, emoce nulové. dodívat se bylo doslova fyzickým utrpením, to se mi přételé velmi dlouho nestalo. Asi jsem se měla totálně sjet houbičkami a potom bych tento experiment s trpělivostí diváka docenila, jinak fakt netuším, jak to ostatní přežili..

Před půlnocí (2013)

Jednoduše miluji tuhle sérii a opravdu doufám a věřím, že se dočkáme pokračováni za dalších 9 let. Půlnoc mě mnohokrát rozesmála, ale ještě častěji rozplakala, koncentrace životních pravd a skutečných emocí byla obrovská. Díky, díky.