Život je úžasný (2013)

Lepší film pro zahájení letošního Febiofestu jsem si vybrat nemohla..skvělý, vtipný i dojemný zážitek, hlavní představitel famózní.

TyTrubko (2012) (pořad)

Ha, a sežerte mě, hnidopiši. My jsme na to v Óčku hrdí a sledovanost je super!

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Dlouho jsem čekala na druhého Forresta Gumpa a asi jsem se dočkala.... Neuvěřitelně krásný film, díky za něj Bene.

Křídla Vánoc (2013)

Hodně mi to sedlo, příběh, hudba, kamera, asi všechno.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Hmhmhm, ale jo, bylo to hezky natočené s opravdu pěkným soundtrackem. Jinak nuda, bojůvky, nuda, bojůvky, konec. Je to docela horor. Jakože žánr, takže nic pro malé děti - tohle vidět v osmi letech, tak se několikrát počurám strachy. Určitě mi náladu nezvedlo ani to, že předpremiéra byla ve 3D s dabingem.

Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)

Miluju severské detektivky a proto jsem asi nekritický fanoušek všeho, co se jim jen zdánlivě přibližuje. A tento český počin je opravdu hodně zdařilý.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Druhá polovina mnohem lepší a celkově skvěle natočená podívaná, asi si konečně přečtu celou trilogii, co se nám doma vyzývavě povaluje v knihovně :-) Alespoň nebudu muset čekat další rok na finále, na to jsem až moc zvědavá.

Lásky čas (2013)

Nebudu nic zastírat, celé balení kapesníčků padlo za vlast. A dokonce mi s jedním pomohla i moje drahá polovička, ach! Na dobře natočené, laskavé, milé a vtipné filmy nebudu nikdy plivat.

Mafiánovi (2013)

Taková vcelku příjemná oddychovka, nic zásadního, ale ani špatného.

Rivalové (2013)

Díky mé totální neznalosti historie i současnosti Formule 1, jsem si celou dobu myslela, že Lauda pri tom závodu zemře :-) Geniální film, nejlepší hudba, dostalo mě to jako většinu..