Piano (1993)

Tento kinematografický skvost byl jedním z mých prvních viděných v kině a mám neodbytný pocit, že právě on je příčinou mé vášně pro film. Tehdy to tak krásně začalo a pokračuje dál..přenádherný film.

Vedlejší účinky (2013)

Zaćátek je naprosto příšerný, ale vydržte, pak to stojí za to. I když opravdový filmový fanoušek, co má nakoukáno trochu víc než kameňáky a ordinace, to stejně rozklíčuje a nemůže být šokován.

Pád Bílého domu (2013)

Nejdelší zazoomovaná zpomalená scéna - pád americké potrhané vlajky ze střechy, mňo, to asi tak vypovídá nejlépe o čem film je. Pak se to trochu drsněji ukáže ve zbylé stopáži a jde se domů ;-).

Iron Man 3 (2013)

Libové. Strašne dobře vypadající Tony na to, když uvážíme , kolik toho má jeho představitel za sebou ( a ne, zelený čaj s bio výhonky to nebyly). Energické, nahláškované, vtipné.

Jak vycvičit draka (2010)

Taková rozkošná blbina s celkem snesitelným patosem, takže spokojenost.

Argo (2012)

To je TEN film, jeden z nemnoha, kvůli kterým tak ráda chodím do kina. Napínavý, skvěle natočený i odehraný, svižný a chvílema velmi vtipný.

Nespoutaný Django (2012)

Sama sebe jsem skvěle překvapila, protože jsem pořád čekala, kdy už vyleze ten Will Smith v hlavní roli, haha..Vůbec tedy netuším, jak jsem toho přesvědčení dosáhla ( že by podvědomá záměna s Wild Wild West, he, cože?), nicméně již po půl hodině mi to došlo ( holka šikovná) a zklidnila jsem sandál. Django je vymazlená stylovka od mistra, kterému vždy ráda vyseknu poklonu i se zablokovanou páteří. Přestřelky, kecačky, bezskrupulózní narážky, soundtrack!!, kamera,..i ty protahované konce, všechno mu vždy zbaštím a ráda.

96 hodin (2008)

O nekompromisní udělení pěti hvezd si film řekl poslední vypálenou kulkou v nabité jízdě. Protože tak to má být, tak je to správné - nebabrat se s tím a dojet velkolepou jízdu v jednom stylu až do úplného závěru, to chci vždy vidět!

Rozkaz (2008)

Film s typickou severskou atmosférou, která dokáže krásně mrazit, jen pro mě trochu moc hluchých momentů v druhé polovině.