Ostrov (2005)

Tak v tomhle případě jsem velice příjemně překvapený. První půlhodinka nic moc,ale jakmile náš chytrej klon začíná všechno chápat a hlavně cítit,rozhodne se žít a udělá pro to vše...sebere svojí krásnou kamarádku a utíká,co mu síly stačí...Bay nám tu naservíroval nějaký ty akce,zajímavou zápletku a humánní tématiku a rozhodně mě to nenudilo...můj oblíbenec Djimon Hounsou,Michael Clarke Duncan,Sean Bean...Ewan taky nezklamal a k tomu všemu nádherná Scarlett,co víc si přát? --->80%

20.000 mil pod mořem (1997) (TV film)

Knížku jsem četl už hodně dávno,ale jedno je jisté! Tohle mě ani z poloviny nezaujalo tak,jako tenkrát ta knížka,kterou jsem byl schopnej číst celej den nebo celou noc bez přestávky,ale to jsem ani nečekal. Nicméně zase na druhou stranu jsem čekal,že Michael Caine nebude hrát jentak v něčem,ale asi ani on nečekal,že to bude taková bída.Díky aspoň za něj,protože k nějaké té kvalitě dopomohl. Patrick Dempsey,je tak topornej dřevák,že se ani nedivim,že to dotáhnul max do seriálu chirurgové. I můj oblíbenej černoch AAA z Legionáře a ze Ztracených zahrál líp.Chápu,že to je TV film,ale ani ty zvláštní efekty nestály za nic...ach jo...Michale,do čeho ses to nechal uvrtat--->50%

Falco (2008)

Moc dobře si pamatuju,jak jsem v devadesátých letech procházel vietnamským tržištěm a u každýho stánku s hudbou hrál jeho největší hit Out Of The Dark a krom toho,do něj byla bezmezně zamilovaná mamka mýho nejlepšího kámoše...Falco si jel opravdu slušný parády(ženy,chlast,drogy) a těch několik let slávy si užíval a to jakože na 110%. Jeho krajané se ujali filmového žvotopisu a ukázali nám,jak to s nim vlastně bylo...prase,smažka a psychopat, zároveň však nadějný zpěvák,chvílema sympaťák s velmi dobrým tahem na branku...kluci sousedští to natočili bez servítek a to se mi líbilo--->80%

Kutil Tim (1991) (seriál)

Tim Allen alias Kutil Tim měl sice něco do sebe,ale Pamela se mi líbila víc :) nicméně jsem měl v té době jiné seriálové favority --->60%

Seznamte se, Joe Black (1998)

Njn,u téhle věcičky si přišly na své hlavně dámy. Sice bych si v roli smrti dokázal představit určitě někoho jinýho, než slaďouška Pitta,ale na tom teď už nesejde. Mě se líbil hlavně Anthony Hopkins,který se postaral o filmovou kvalitu...snímek je zajímavý a zvláštní,ale do nebeských výšin mě to nevyneslo--->60%

Mr. Bean (1990) (seriál)

Jaký paradox! Neskutečně inteligentní člověk,který vystudoval jednu z nejtěžších univerzit světa a jakýho ze sebe dokáže dělat pitomce...excelentní herecký výkon a excelentní seriál --->100%

Hotel Paradise (2012) (pořad)

Další z mnoha reality show ze který je mi šoufl! Je opravdu až neskutečný,co jsou lidi schopni pro peníze udělat a já se musim opravdu jen smát,jaké krávoviny hejbou světem! Jedna hvězda za pěkný ženský!

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Asi nejlepší a nejslavnější televizní soutěž všech dob,kterou zná snad každý. Jedinou konkurencí byly snad jen Hry bez Hranic,ale i tak je pro mě top, právě tato legenda! Minimálně kvůli té atmosféře určitě. Těžké úkoly,někdy nechutné a někdy opravdu pro velké odvážlivce, to jest Pevnost Boyard. Vysílali to v dobách mého dospívání a já si pamatuju,že to byla jedna z mála věcí,co mě tenkrát vytáhla od kopání do balonu :) 100%

Dr. House (2004) (seriál)

Určitě jeden z nejlepších seriálů současnosti a nejspíš i nejlepší mezi seriály z lékařského prostředí vůbec. Důvod? Výborný představitel hlavní role,spousta černého humoru,upřímnost,ironie,sarkasmus,neuvěřitelný nadhled,inteligence,charisma a styl. Přemejšlim,jak by byl seriál přijatý kritikou,kdyby tam nehrál Hugh Laurie,ale troufám si tvrdit,že by se s takovým ohlasem nesetkal--->90%

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Jeden z mála pořadů,který v televizi uznávám. Už dávno nejsem pravidelným divákem komerčních televizí,hlavně z důvodu neuvěřitelně stupidních pořadů pro maminky na mateřských dovolených,důchodce či lidi,kteří evidentně nemají nic lepšího na práci,ale tohle je prostě vyjímka! Pohlreichovo upřímnost,nestrannost a hlášky se mi prostě líbí a někdy je to fakt zábava--->čoveče,ty seš zarostlej,jak rezervní ježíš :-D