Blbý a blbější (1994)

Těžko do své smrti zapomenu na výbuch smíchu,když v Aspenu vystavili vzácné sněžné sovy,které tvořili 1/5 celé jejich populace nebo kolik a naši dva chytráci jednu z nich killnuli špuntem od šampusu...Jedna z mnoha scén,která mě opravdu rozesmála. Bláznivá komedie o dvou tupcích,kteří se rozhodnou jet přes půlku ameriky,aby vrátili ,,zapomenutej´´ kufr. Opravdu nespočetné množství vtipných scén u kterých si člověk řekne,že to snad ani není možný...počínaje autem v psím převleku,policejní kontroly a ochutnávky výborného pivka nebo jízdě na minibiku v těch nejtěžších mrazech,kdy kamarádovo ,,objetí´´doslova zahřeje :-D Je to komedie a člověk se má zasmát a já se tenkrát smál zatraceně hodně--->90%

Batman navždy (1995)

Obdobně jako u Vetřelců,tak i zde platí,že s každým nově natočeným Batmanem, kvalita mizí,jak pára nad hrncem. Pro někoho Kilmer nejlepší Batman,pro mě určitě ne! Joel Schumacher si evidentně usmyslel,že jeden soupeř je pro batmana a jeho hračky málo,tak mu jich zde nadělil hned několik,ale aby mu to nebylo líto,tak ho posílil o jednoho ctižádostivýho cirkusáka...kdepak!! přetláskaný všim možným,ale bohužel ne kvalitou...aspoň,že ten Carrey zde uplatnil svůj komediální talent a Nicole Kidman zase sex-appeal,díky bohu za ně--->50%

Batman se vrací (1992)

O něco slabší díl než jednička,ale pořád to ještě bylo ok, oproti následujícím dílům s Kilmerem a Clooneym...novej záporák v podobě ,,člověka´´co vyrůstal mezi tučňákama, zahraný výborným Danny deVitem, rozhodně neurazí. Dobrá práce maskérů,to hnusný tajemno těch kanálů,Michelle Pfeiffer v roli kočičí ženy, jsou moje důvody,proč je film koukatelný i po 20ti letech --->80%

Batman (1989)

Než přišel Nolan a Bale,tak byl tohle jednoznačně nejlepší zfilmovanej Batman! A ač to možná nikdo nečekal,světem kolujou názory,že Heath Ledger o 20 let později, zahrál Jokera líp než brilantní Jack Nicholson,můj názor? Ledger dostal Oskara,ale Nicholson určitě nezahrál hůř. Jen ho oba zahráli trošku jinak...Michael Keaton se mi taky z těch starších Batmanů líbil nejvíc i když by mu neuškodila nějaká ta svalová hmota..ještě,že mu ten 30ti kilovej oblek udělal aspoň ramena,ale pořád lepší než jeho následovníci Val Kilmer,kterej mě nějak nepřesvědčil nebo George Clonney---> to už byla opravdu jen sázka na atraktivitu...moc se mi líbil soundtrack,takovej svižnej a správně akční a Kim Basinger?No prostě Kim Basinger, i kdyby zahrála nejhůř na světě,sex-appealem to dožene--->90%

Auta (2006)

V oblasti animovaných filmů jeden z nejlepších...graficky zvládnuté na jedničku a vtipné scény byly,světe div se!,vtipné :)jen škoda,že jsem to neviděl v angličtině...hlas starýho Paula Newmana musel stát za to--->90%

Ať žijí duchové! (1977)

Parádní pohádka se spoustou ,,zvláštních´´ efektů,Brtníkem z Brtníku co chlastá Alpu,pracovitejma trpajzlíkama a vynikajícíma hláškama--->stlejda nemůže,von teďka dělá melouny--->80%

Alexander Veliký (2004)

Čekal jsem to teda lepší,historický filmy mám rád,ale tohle?Colin Farrell v roli Alexandera, ani zdaleka nevypadá tak věrohodně jako Brad Pitt v konkurenční Troji,Val Kilmer docela ušel,Anthony Hopkins bohužel nedostal moc prostoru,ale co považuju za opravdu velkej úlet?Tolik krásných starších hereček Holywood má a Stone obsadí do role matky Alexandera stejně starou herečku...jen trapná sázka na atraktivitu Angeliny,jakoby Stone už předem věděl,že film sotva pokryje náklady,tak nějakej ten fanoušek Angeliny v kině navíc,rozhodně neuškodí--->výsměch!Angelina prostě hrát neumí a na tom trvám!Scénář spíš nic, než moc,nepřehledné bitvy a taková nuda,že jsem odpočítával i minuty,což se mi dlouho nestalo! Opravdu velké zklamání--->40%

Anakonda (1997)

hm,zkusim být co nejvíc objektivní a stručný--->J.Lo měla zůstat jen u toho zpívání,zbytek herců si měl radši vzít místo účinkování ve filmu dovolenou!! Jedinej, kdo v tomhle divadelním představení stojí za řeč, je Jon Voight --->jedna hvězda...scénář tragickej,natočeno špatně,drama nulové,napětí v nedohlednu...efekty s hadem = druhá hvězda...to jest moje hodnocení...filmy s tématikou zvířete zabijáka,jsou většinou jen průměr,ale tohle není ani ten průměr--->30%

Aladinova lampa (1986)

S názory typu,nejhorší Budův film,bez Terrence to prostě nejde apod. se neztotožňuji! Naopak si myslím,že je tohle docela zábava. Je to pohádka pro malé děti,tak to chce brát trošku s nadhledem. Mě se Bud v roli přerostlého džina z lampy líbil,bylo to vtipný,nebylo to nudný a na italskou produkci i docela dobrý zvláštní efekty...pro děti zábava a pro děti to bylo taky natočeno,takže s trochou dětského nadhledu--->70%

40 dnů a 40 nocí (2002)

U mě je trošku problém,že mě Hartnett jako herec, ještě v žádném snímku nijak zvlášť o svých kvalitách nepřesvědčil. Působí na mě dost toporně.Pearl Harbor docela zvládnul,ale tady to zase byl spíš průměrný výkon. Mladej kluk,co se rozhodne k nesmyslnýmu kroku,kterej jeho problémy nikterak nevyřeší ani bolest u srdíčka neutiší. Příběh je zajímavý,ale prostě mě to moc nebavilo...takové klasické, americké, zfilmované problémy dospívajících...Průměrná komedie,která nikoho neoslní,ale ani neurazí--->50%