Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Čekala jsem romantický muzikál s šílenci v podání Heleny Bonham Carter a Johnnyho Deppa. Ten nejvíce zamilovaný pro mě vždy měl být Jamie Campbell Bower. Co jsem nečekala bylo podřezávání zákazníků, kteří se přišli nechat oholit a následné zpracovávání jejich masa do bochánků paní Lovettové. Ještě teď se cítím, jakoby někdo podřezal mě. Jinak se nemůžu rozhodnout, jestli se mi film líbil nebo ne. Ačkoliv je velmi dobře poznat, že krev není ani trochu jako pravá, film určitě není nic pro slabé žaludky. Film sám o sobě je muzikál celou svou duší, jelikož neuplyne celých pět minut bez jediného náznaku zpěvu. Na druhou stranu jsem netušila, že například taková Helena umí zpívat. To bylo jistě příjemné překvapení. První úsměv ve filmu byl zaznamenán, když Todd vešel do obchodu paní Lovettové, ale než stačil odejít, vzhlédla a překvapeně vydechla: "Customer!" Při všech výstupech Jamieho musíte jen s poloůsměvem kroutit hlavou, protože si vzpomenete i na vaši první lásku. A konec byl... krásně smutný (ignorujme prosím fakt, že když malý Toby podřízl Todda, zamumlala jsem něco jako "Šikovný klučina"). Když nad tím tak uvažuju, byl to vlastně dobrý film. Sice by mohl obsahovat méně brutality, ale i tak jsem nabraka skvělý filmový zážitek.

Zodiac (2007)

Asi v polovině jsem si byla jistá, že méně jak pět hvězdiček to ode mě dostat nemůže. Na tenhle film jsem měla počíháno už dlouho a rozhodně nelituju, že jsem ho viděla. Příběh mě naprosto vtáhl do děje. Někde uprostřed jsem potřebovala na chvilku odthrnout pozornost, ale takový lenoch jako já to prostě nemohl stopnout. No a hádejte co? Odtrhnout se se mi nepodařilo. Úžasný výkon herců, podáno tak, aby to celé nebylo pořád jen vážné a navíc vaše podvědomí sežere víc informací, než u jiných kriminálek. Sakriš, mám chuť si to pustit znova.

The Forger (2012)

Začátek mě nezaujal a konec nebyl také nic moc. Další film, který se mě snaží přesvědčit, že Josh Hutcherson je prostě dřevo.

Warrior (2011)

Zanechalo to ve mně tolik pocitů, že ani nevím, co vlastně napsat. Postačí vám pouhé "páni"? Tenhle film je něco úžasného, něco, co už nečekáte, že v tomhle století nebo někdy jindy může přijít. Přiznám se, že ze začátku jsem byla dosti skeptická, protože mi nepřijde možné, že by nějaký film byl tak úžasný, jak o něm všichni tvrdí. Ale... bylo to dokonce lepší. Takových 100%. Možná víc.

Sněhurka a lovec (2012)

Páni. To bylo... matoucí. Musím podotknout, že Kristen se po celý film - a to i když se usmívala - vážně tvářila, jakoby ji něco bolelo. Ale tím negativita končí. Nápad dobrý, zpracování skvělé, Charlize předvedla úžasný výkon, Thorovi-teda Chrisovi ta role vážně sedla a můžu s klidem prohlásit, že jsem se zabouchla do hezké tvářičky Sama Claflina. Z něho něco bude.

B*A*T*M*A*N (2011) (amatérský film) odpad!

to je hnus, velebnosti...

Marie Antoinetta (2006)

Jestliže Alain Delon odmítl roli v tomto filmu se záminkou, že se nehodlá účastnit amerického zpracování francouzské kultury, dobře věděl, co dělá. Tolik blbostí se na jednom místě nevidí...

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Je to lepší než Talentmánie? Určitě. Dokáže se to aspoň trochu vyrovnat originálu? To už moc ne. Takže když si to shrneme, první řada byla úžasná, nemohla bych si stěžovat. Ale v druhé řadě se něco změnilo... a to něco mi tam hrozně vadilo a pokud se to objeví v třetí řadě, vadit mi to pořád bude ale tentokrát i možná víc. 53% zaslouženě

Show Ellen DeGeneresové (2003) (pořad)

"What scares you?" "A panda bear dressed like a doctor." Bohužel se musím přidat k lidem, kteří neviděli ani jeden celý díl, ale ne proto, že by to bylo tak únavné, spíš že jsme si to všichni jen vyhledali na YouTube. U každého rozhovoru jsem se hrozně smála a pokud se stalo, že byla celebrita hrozný mrzout, Ellen dokázala i tak nějak publikum rozesmát. Je to prostě takové škodolibé zlatíčko.