• Fantasy

Gomora (2014) (seriál)

Tady bych dal 6 hvezd.

Volný pád (1993)

Jednou jsem taky nestih snidani v mekaci a byl jsem podobne nasranej. Jesteze nemam bejvalou manzelku.

Seveřané (2016) (seriál)

Jak tam samy rikaj "vtipny o chcani a o srani jsou ten nejnižší humor." je tam toho ale plno. Ale prave tim, jak je vlastne kazda vrstva extremni debility priznana, tak mi to ani tolik nevadi. Naivita vsech postav je skvela a treba teplej richard krajco je tak moc prehnanej az je to vlastne dobre. Ostentativni posmavani umeni je uplnej top.

Král Staten Islandu (2020)

Chtěl jsem dát 4* Ale když v poslední scéně začnou hrát ratatat..

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Hned na úvod musim říct, že se stydim, ze jsem to vůbec dokoukal. To je tak strašně hloupej film! Snaha progresivistů ukazát, že Holki to zvládnou taky je do očí cákající, ale přitom vyslednej shit, co z toho vypadne prokazuje naprostej opak. Něco jako když čtete vyjádření megan rapinoe (znovu se stydim, že vim o koho jde). Třeba ta choreografie soubojů.. Dyť to je jak ze stražců vesmíru, když bojujou s formelínama. Harley hodí nebo kopne obrovskymu capkovi ovladač od televize nebo co to bylo do hlavy a chlapík v naprostym rozporu s fyzikou hodí backflip a ještě je z toho v bezvědomí. Furt někoho kopou do kouli a ty lidi pak instantne upadaj do bezvědomí. Dafuq? Fakin emancipace. Bleju

White Lines (2020) (seriál)

Telenovela z Ibizy. Ta Ibiza tomu pridava 3*

Semestr (2016) (seriál)