The East (2013)

Nezaujímavejšiu,nudnejšiu a primitívnejšiu agitku som ešte nevidel...mám rád prírodu a vadí mi to svinstvo čo sa deje,ale toto je totálna rozprávka. 30%

Po zániku Země (2013)

Oddychovka..Jaden Smith nikdy nebude dobrý herec,ale nie preto,že by tu zahral zle,lebo hral mladého vystrašeného spratka a presne tak aj pôsobil,ale tento chalanisko proste na to nemá,aby strhol divákovú pozorosť.NÁDHERNÁ PRÍRODA,zopár,vyložene len zopár akčných scén a zrazu je koniec..je to taký filmeček pre decká,ale neurazí.57%

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Komédia ako žáner krváca..Natočiť totálne dementnú pičovinu,ktorá vás bude vydierať tým,že ak ju nebudete žrať aj s navyjákom za to aká je absurdná a uletená,tak automaticky nemáte zmysel pre humor..TAK TO TEDA NIE! 20% za Backstreet Boys a Satana s odseknutým čurákom ( áno,tak strašne hilarious haha ) , inak totálne premárnené 2 hodiny života..všetky narážky a skryté odkazy som pochopil,ale zasmial som sa všehovšudy raz a s tým na mňa nechoďte.Otras. 20%

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Životná úloha pre Claire Danes . Season 1 - 80% / season 2 - 85% / season 3 - 94% / season 4 - 91%

Star Trek: Do temnoty (2013)

Absolútny užvástaný prepad oproti výbornému predošlému dielu.Čo sa to kurva deje s tými sequelmi tento rok??? 35%

Romper Stomper (1992)

Neskutočne odporný film..neviem,možno je to tak realisticky natočené a svet týchto magorov naozaj vypadá takto,ale každopádne som po projekcii ostal ako vysatý z toľkej ľudskej debility čo som tam počul a videl.40%

Světová válka Z (2013)

Zbytočný film...Brad Pitt jalový výkon bez štipky zanietenia.Niektoré akčné sekvencie boli super,ale to predstavuje ozaj len pár minút filmu,inak je to odvar..28 WEEKS LATER to v pohode schová.Za 200 mega som čakal veru iný level. 60%