Felix Holzmann: Včera, dnes a zítra (2004) (pořad)

Felix Holzmann - už jen to přijmení v doslovném překladu velice trefně definuje,jaká kouzla vyčaruje tato kultovní okouzlující postava českého humoru.Ve své době jistě naprostá perla!A perlí stále,ovšem kolik lidí pod 30 či 20 let věku toto jméno ještě zná???Doufám,že se tyto rarity dědí z generace na generaci v každé rodině.

Nejvyšší nabídka (2013)

Krásná práce.Film splnil očekávání na 100%!!!Kamera naprosto famozní,Virgil Oldman je vážně machr ve svém oboru.Spletitost příběhu vede diváka k přesvědčení,že změny kvůli milované osobě mají smysl a je jedno jestli se jedná pouze o předsudky nebo o vážnou psychickou poruchu.Ovšem závěr dokáže tak krutě a nekompromisně paralizovat a přehodnocovat...No,nemám slov.Vizuální orgasmus velmi kreativně propletený příběhem,který nemá daleko ke kruté realitě!!!

Fontána (2006)

Jak to tak čtu,The Fountaine je rozporuplnější než jsem si myslel.Nicméně já mám jasno!Nechci tento překrásný a přecitlivělý film shazovat,ale určitě není pro chlapáky typu VERBAL a pár dalších perel.Pro nás citlivky,holky a narkomany na éčku(to byl pokus o citaci tak mizernýho komentáře,že ani není třeba uvozovek).Dvakrát jsem šel do kolen a brečel jak na pohřbu.Dějové linie,jsou tak fascinující,a to nejen vizuelně...jako Rachel Weisz sama v tomto filmu o stromu života.Myšlenka doslova jak prase!!!!

Memento (2000)

lavognuf ěnsárk hěbířp yb udazop i udeřpop,cherěms chešv ev ínruvarB!!!okosyv elhkat dradnats jůvs ížrd oc,ýnidej ážnom,ůrésižer alám z nedeJ.tišět oc an émám es édžakoP.meláuziv ič mepmet medapán ítrdzor aldivarpz enm abrovt ohej ádžak a itsonsačuos résižer íšpeljen a íštěvjen ej rehpotsirhC naloN lakečen mesj elhot kaT!!!

Terminátor (1984)

Namísto očekávaného posměchu v podobě ocenění ,,Zlatý krocan",vznikla brutálně nekompromisní vyvraždovačka všech Sarah Connor v L.A.Samozřejmě dvojka vede,trojka moc nebavila,ale přes všechny okolnosti jsem byl velmi příjemně šokován skutečně nekompromisním pojetí násilí v Arnieho rukou.Hodně špatný herec!Ale jako Terminátor...?Nikdo lepší neexistuje!Až tak geniální prkennost s prototypem opičího ksichtu,to je vážně doména pouze Arnolda Schwarzenegra.Ve sférách špučkových hollywooských herců rozhodně!!!

Shrek (2001)

U mne (zatím) stále vedou PIXARovky!Z jejich studia vzešly ty nejlepší animáky všech dob,ale Shrek je geniální,zábavný,nese mnoho odkazů na klasické záležitosti formou úctyhodnou.Velká poklona animovanému filmu jako pojmu!

Světáci (1969)

Bravurní.Distingovanost Oldřicha Nového je tak komická.Velice roztomilý film,kde jsou zmíněny jména řady umělců či vědců.Je vidět,že snímek vznikal z pera a pod taktovkou skutečných géniů!!!Jeden z mála stálevtipných českých filmů.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Mě to baví pořád. Už 10 let se gebim stejným hlaskam a scenkam. Není co řešit.

Zjizvená tvář (1983)

Prachy,prachy,prachy,moc prachů,prach moci!!!Nekompromisní!!!A drsné!Stoneovsky aktuální!De Palmovsky vypiplané.Al Pacinovsky svérázné!