Pot a krev (2013)

Nic moc. Čekal jsem víc i když jsem si už asi zvykl, že Bayova tvorba není moje parketa. S výjimkou Bad Boyů a Armagedonu mi jeho filmy nic neříkají, i když neříkám, že tohle byla úplná sračka to zase ne. Takovej čistej průměr, místy nadprůměr. Hlavní postavy celkem v poho, nepřišli mi nijak nesympatičtí, ale film mě nikde nijak moc nezaujal takže bezproblémová trojka.

Očista (2013)

Fakt hodně ulítlej, ale zato originální příběh. DeMonaco je buď génius a nebo zoufalec, že nemohl vymyslet něco smysluplnějšího. Ale tak dobrý přeci jen mě na to okamžitě nalákal a já to musel hnedka vidět a líbilo se. Kromě příběhu to vlastně nebyl nijak rozdílnej horor banda úchylnejch úchyláků jdou zabít bezďáka a k tomu s sebou vezmou i zcela nevinnou rodinku. Fakt se těším na dvojku.

Freddy versus Jason (2003)

No masakr co k tomu říct. A se spoustou švandy. Někdo z krváků bleje, někdo z toho umírá smíchy, někdo z toho má jakési smíšené pocity. Já to mám vždycky nějak jinak, ale u tohohle jsem se fakt pobavil. Sice to byla zábava, ale musím říct že se to přeci jen Yuovi povedlo. Příjemný a uspokojivý hororový kousek.

Bling Ring: Jako VIPky (2013)

Rozhodně nic extra, vlastně jsem se na to podíval jenom kvůli Emmě, jinak bych na to asi ani nepřišel, ale nebylo to zase tak hrozné. Vlastně jsem byl celkem spokojen, ale jedna projekce bohatě stačila. Lehce nadprůměrný snímek s úžasnou Emmou. Ta si cestičku k mému srdíčku vždycky najde.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Čistá krása, úchvat! Miluju horory, násilí ve filmu, vztek a podobné nechuťárny. Ale tohle. Tohle zbožňuju a tohle je to co na filmech asi miluju nejvíc. A tahle stominutová krása vám to dokonale popíše a pochopíte co myslím. PS: Emmu Watson nepřestanu milovat nikdy.

Pompeje (2014)

WOW! Paul Anderson si s touhle hodně dávnou katastrofou pohrál mistrovsky. A celkem se divím co se tady lidem nelíbilo. Ale to není moje věc mě se to prostě líbilo a nemůžu si to vynachválit. Ta úžasná režie, ty akční scény to všechno kolem, prostě dokonalost sama. Po téhle úžasné stominutové odrovnávce prostě musím dát pětku, jinak to nejde a upřímně seru na ostatní. To co jsem tak nějak očekával od tohohle kousku bylo přesaženo v něco co jsem opravdu nečekal. Mistrovsky odvedená práce z vizuálního hlediska a samotný film? Dokonalost!

Nezvaná (2009)

No celkem slušná práce. Zase jednou nějaká solidní duchařina, která mě dost překvapila asi jako každého kdo to viděl. Ani vlastně nevím jestli duchařina a ani vlastně nevím jestli vůbec horor natož hodně luxusní mysteriózní drámo, na konci až přehnaně mysteriózní, ale to už musíte vidět sami a já tu nebudu spoilerovat. Fakt mazec.

Zaříkávač lží (2014) (amatérský film)

Za ty roky co nejfejk tvoří na youtube jsem se nepodíval ani na jedno video z jeho tvorby takže o něm prakticky nevím vůbec nic, takže ani nevím jaký byl. Jeho channel mě zkrátka nezajímal a nijak nelákal a po tomhle filmečku jsem si tedy na nejfejka udělal svůj názor a nikdy se asi na jeho channel nebudu dívat páč mě jaksi nebaví, ale i tak si dokázal nasbírat mrtě fanoušků (přes 300 000) a to mu neberu a je fakt dobrej. I přes to, že mě nijak zvlášť nejfejkova tvorba nezaujala, tak tohle se mu fakt povedlo.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Naposledy jsem se takhle natlemil u Pár nenormálních aktivit a neuběhla chvíle a přišla další odrovnávka. Američanům dám přeci jen za pravdu, že komedie uměj a i když to byla totální blbost tak mě to bavilo a to je účel všeho. Komedie roku.

Elysium (2013)

Nic jsem si od tohohle nesliboval, ani Damon a Blomkamp, který natočil senzační District 9 mi nedávali naděje, že budu nějak sebemíň spokojenej. Sci-Fi prostě nemám rád, ale když jsem četl jednu recenzi která se mi celkem líbila, tak jsem na to dostal strašnou chuť a tak jsem se na to šel hned mrknout. A je pravda, že očekávání nezklamala alespoň ze začátku, ale po Damonovýmu příletu na Elysium to byla prostě jízda jako prase a ten další skvělý výkon hnusáka Copleyho tomu jen přidával, takže jsem vlastně celkem spokojenej. Nic extra další nadprůměrná scifárna, kterou bych mohl klidně doporučit komukoliv.