Toy Story: Příběh hraček (1995)

Má velká pixarovská srdcovka kterou hltám až do teď.Celou trilogii.Prostě nádhera.100%

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Štědrý večer si bez této klasické pohádky z české kinematografie neumím představit.88%

Uprchlík (1993)

Takhle zrovna jednou za uherskej rok koukám na televizi a vidím že se za okamžik bude vysílat film Uprchlík tak rychle o tom hrabu informace a hraje tam Harry Ford, režie Andrew Dawis tak si říkám že dnes si trošku zaponocuju, ale stálo to za to.Ford prostě dělá svoji práci a dělá ji skvěle a Davis prostě dělal co umí a natočil opět perfektní akční film.97%

Million Dollar Baby (2004)

Perfektní boxerský film kde se pro tentokrát třískali ženské a musím říct že to bylo lepší než nějaký chlapi co si to ty dvě minuty v ringu odstojí a pár sekund v rohu odsedí.Ale je zase fakt že to byl jen film, ale za to dost perfektní film kde se rozhodně jen tak nudit nebudete.Clint se snad s kamerou narodil protože to co nám natočil byla vážně dokonalost.Mám rád boxerské filmy a mám i rád Eastwoodovi filmy a tyhle dvě kombinace v jednom bylo fakt něco.Řekl bych že Hilary Swank taky není žádná padavka která se objeví jen v romantickejch filmech a.t.d. a zde to dává najevo protože jak do nich třískala bylo fakt něco.Eastwood se zřejmě s tímto filmem dvakrát tak nepáral.99%

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Tímto skvělým snímkem jsem se začal koukat na westerny.Precizně natočený western s hereckými legendami z westernů o legendách divokého západu.Filmy z divokého západu nejsou moc pro mě, ale je fakt že to jsou krásné a legendární filmy a tento film to rozhodně byl.97%

Spalovač mrtvol (1968)

Film s asi největší legendou české kinematografie mě teda moc nepotěšil a to i přesto že jsem se na něj docela těšil.České filmy mám rád, ale toto to mělo být co.Vlastně se na tom podepsala černobílá barva se kterou se však dalo počítat, ale film mi prostě nic nepřinesl a já se jednoduše řečeno nudil.Vlastně po takové tři-čtvrtě hodince jsem to už vzdal nevnímal a na otomanu jsem už jen čekal jak to všechno vlastně dopadne a nakonec se z Hrušínského skvělého komika, ale i dobrého herce zrodí psychopat ze kterého jde strach i v této době.Ale i tak i přesto že mě to překvapilo to nic nezměnilo a ještě k tomu s trochou humoru fuj tajbl to se moc nepovedlo.18%

Stmívání (2008)

Teenegarovské magazíny se tímto filmem jen hemžili ovšem ve filmovém světě je tento film v sekci odpad.Mě se vlastně první díl líbil a bylo to dobré ovšem takové filmy prostě nemám rád.Typická debilní upírovka i když tahle byla rozhodně ke shlédnutí.Pokud máte nad věk 30 tak se na to radši nedívejte nebo jen zbytečně ztrácíte čas i když se pár lidí najde nicméně film určený pro lidi ve věkové hranici 12-18 let.74%

Můj soused zabiják (2000)

Krimikomedie vždy na obrazovce mé televize či noťasu uvítám s otevřenou náručí a toto je jeden z těch filmů kterému jsem náruč otevřel zřejmě nejvíc.Vážně skvělá komedie s dobrým humorem a i s pár kulkama k tomu v hlavní roli s Willisem a Perrym: co víc si přát v dobré krimikomedii?Tihle dva se do tohoto filmu skvěle hodili a dělali z toho slušnou podívanou a skvělou zábavu.99%

Avatar (2009)

Už několikátý příklad toho že se mi Avatar po první projekci nelíbil a po té druhé líbil.Vlastně film je jednoznačně to nejkrásnější co jsem kdy viděl to je samozřejmé, ale jinak mě film moc nebavil až do teď kdy to pro mě byl veliký filmový zážitek.Prostě nádhera sama ještě k tomu s ne příliš ještě známými tedy pokud vynechám Sigourney Weaver.Vím že ve 3D to je ta největší filmová krása kterou si prostě užije každý, ale v HD kde jsem to viděl já to byla také slušná podívaná.Naprostá dokonalost a krása filmové historie.///Hodnocení 100%///

Teror ve vlaku (2002)

Vlastně mi nejde vůbec do hlavy proč se tento film objevil v žebříčku hvězdné pěchoty" filmů.Já jsem to naštěstí nevěděl, protože kdyby jo, tak se na to radši ani nedívám, ale film se mi moc líbil a dokazuje, a je to další příklad že i tyto filmy můžou stát za shlédnutí. Alespoň pro milovníky akčních filmů a především jejich největších hrdinů, jako je právě Van Damme, Sly, Arnold, Seagal, Lundgren a mnoho dalších.90%