Tokijští kmotři (2003)

Kmotři bezdomovci, jenž jsou láskyplnější a starostlivější než obyčejní vydelávající, tak to mě nechytlo.

Paddington 2 (2017)

Technicky velice zdařilé a místy vtipné. Ale chodící plyšák mě začal pěkně svědit po mém filmovém těle a nesedí mi to jako koncept, ani jako "pěkný obživlý míšanek" pro děti. Fokus je spíše on menší osazenstvo a bohužel ve mne francouzsko-britská koprodukce dětského fandu pohádek neprobudil.

Anděl Páně (2005)

Kdepak se hrabe na klasické pohádky, ke kterým je připodobňován. Ale zároveň to není propadák a rodinná pohádka je na světě. Ale více vtipu s inteligencí chybí.

Anděl Páně 2 (2016)

Slaboučký příběh nezachrání známá jména ani kulisy. Jednička je jinde kvalitou a hlavně nenudila.

Cirque du Soleil: Vzdálené světy 3D (2012) (divadelní záznam)

Fantastická možnost vidět možnosti těla (bez viditelného jištění) a s úžasem promakanosti do detailu. A jelikož jiné představení viděno na živo a je to fakt na ostro, stále překvapuje. A o tom je Cirkus.

Sním či bdím? (2001)

Příliš moudrých slov a přemýšlivé téma je zahlceno. Pokud budete pozorně poslouchat, najdete si i tu svou část. Snad vás s parkinsonovy kamery nerozbolí hlava.

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Nejoblíbenější ovečka široko daleko, napříč generacemi. Vtip, animace i příběh. Co si víc přát s dětmi?

Červený traktůrek (2004) (seriál)

Zaměření na nejmenší špunty a to je zároveň i největší mínus. Celkově nuda s animací, která by stála za víc práce.

Chuggington - Veselé vláčky (2008) (seriál)

Mašinkov je příjemný seriál, který krátce zaujme i dospělého. Animace, příběhy i dětské napětí je páteří. Dětské osazenstvo miluje.

Žížaláci (2009) (seriál)

Je to pro děti a ty to mají rády. Dospělého zaujme hudební doprovod, který je neotřelý, ale časem na narvy brnkajicí. Kratké, výstižné, ale pro menší diváky výhradně.