• Pohádka

Příběh služebnice (1990)

Je to už nějaká doba, co jsem film viděla, ale velice dobře si vybavuji jeho atmosféru - znepokojivou, zneklidňující, plnou oprávněné nedůvěry a strachu. Jenže, to je tak bohužel vše. Film je často upachtěný, klopýtá, tápe, občas neví čeho se chytit a jak pokračovat dál, až dostane smrtelnou ránu v podobě konce. Škoda, protože tady byl opravdu velký potenciál. 70%

Blade (1998)

Viděnou, strpěno, ale dokoukáno. Cool krvavé vyvražďovačky bez nějaké zajímavé myšlenky mne absolutně míjí. Kdybych si k tomu udělala aspoň popcorn, nemusela jsem tak trpět. :-) 50% a všichni milovníci si k mému zapšklému komentáři můžou přidat minimálně jednu hvězdu navíc.

Malý princ (2010) (seriál) odpad!

Kam se zatoulal Malý princ? Tahle prázdná nic neříkající "adaptace" nemá s předlohou vůbec nic společeného. A nejsmutnější je, že si něco takového stvořili sami Francouzi.

Muž bez stínu (2000)

Takový slibný začátek a takový trapný konec. Ach, jo, zbytečné mrhání. Ale triky jsou skvělé.

Akt (1997) (divadelní záznam)

Ej vy mé mističky, z umělé hmotičky ... Miloň je nejlepší! :-)

Muži v černém 3 (2012)

Ubylo humoru, přibyly slzopudné scény. Škoda, přeškoda.

Komando (1985)

Vidět Arnolda krmit srnečka a zemřít. :-)

Chicago (2002)

Návrat ke starým dobrý kořenům. Muzikál se vším všudy a navíc porce černého humoru a překvapivý závěr. Hodně mne překvapily Catherine Zeta-Jones i Renée Zellweger, nutno podotknout, že mile. Richard Gere vykopal z hrobu svůj šarm a rozehrál se jako za mlada. :-)

Noc na Karlštejně (1973)

Česká klasika a spíš z nostalgie dávám čtyři hvězdy.