• Pornografický

Křižáci (1960)

Pro ty, kdo nečetl knižní předlohu se může film zdát chaotický, nevyrovnaný s rychlým spádem. Kniha je mnohem záživnější a emotivnější. V Polsku to však mají nejspíš jako povinnou četbu a rozumějí tomuto filmu. Mě se zdál celkem dobře zpracovaný, i když pár chyb by se našlo. Pro plynulost děje však bylo zapotřebí nějaké pasáže filmu upravit. Celkově povedená předloha i s ohledem na rok vzniku. Slušel by se novější a s modernější technologií natočený film. Nemám více výhrad.

Křížové výpravy (2005) (TV film)

Dokumenty s tématikou křižáků mám rád, nebyl jsem však plně spokojen s tímto dokumentem. Bylo zde mnoho faktů a historicky "důležitých" událostí opomenuto. Celkově se mi zdál celý cyklus poněkud chaotický a s tou dlouhou stopáží se dalo mnohem lépe pracovat. Hodnotím průměrně, protože tato tématika si zaslouží podle mého mínění lepší zpracování.

Ilsa, strážkyně harému naftového šejka (1976) odpad!

Před shlédnutím druhého dílu Ilsy jsem ani moc nečekal. Je ještě horší než díl první a není v něm absolutně nic co by stálo za zmínku. Děj je chudý, sexu málo, mučení a nechutnosti slabota. Ještě mě čeká třetí díl, ale už teď se ho obávám (myslím kvalitou).

Ilsa: vlčice SS (1975)

Dávám jednu hvězdu za velitelku a její 2 blond pobočnice, jinak brak a velká nuda!!

Pink Prison (1999)

Celkově hodně slabé "porno", i když pochybuji, že se to tím dá nazvat. Hlavní hrdinka GUT ale film NICHT GUT.

Bitva na Neretvě (1969)

Překvapivě dobrý film, mile mě překvapil svoji velikostí a realistickýmy souboji. Když se dívám na rok natočení a koprodukci, jsem mile překvapen hereckým obsazením. Doporučuji shlédnout, válečný film, jak se patří!!

Pravdivá romance (1993)

Špičkový film se skvělým hereckým obsazením, na maximální hodnocení to podle mě ale nemá. Něco tomu chybělo, co by mě po celou dobu filmu přikovalo k ději. Film ale doporučuji ke shlédnutí, úsměvných scén dostatek, akce také, ... !!!

Superman 4 (1987) odpad!

Odpad dávám málokdy, ale tento snímek si ho opravdu zaslouží. Děs a bída, člověk se snad musí smát těm absurditám ve filmu, které popírají fyzikální zákony. Jestliže první díl byl dobrý a druhý ještě lepší, tak potom další pokračování nemají se supermanem pranic společného. Lidé zapamatujte si pouze první dva díly a zapomeňte, že ještě existují další dva z původní série. Díky bohu konec!!

Futurama (1999) (seriál)

Po dosledování posledního dílu můžu jen spokojeně pokývat. Tento seriál se povedl a humor podle mého gusta, který nelze do Simpsonů aplikovat. Prostě bomba! :-)