Infini (2015)

Hodně nuda, příběh několikrát omejvanej v x dalších filmech a zde v tom nejhorším možným podání. So far.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Nejlepší seriál z období 2ww. Není co k tomu dodat, prostě top :)

Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)

Jo kdyby Ordinace v růžový zahradě vypadala přesně jako tohle, tak sem na to schopný se koukat. ^^

Leviatan (2014)

Ruský filmy jsou celkově takový horší, tohle byl jeden z takovejch nadprůměrů aneb příběh z dálného východu vlastně o tom jak funguje oligarchský systém v praxi na koncového uživatele - nebo-li na nás obyčejné smrtelníky. Aneb když nebudeš držet hubu tak dostaneš 20 let na tvrdo :)) a bruč.

Planetary (2015)

Záběry pěkný, ale ten filosofickej komentář k tomu mě připadal tak, že poslouchám bandu brainwashed lidí.

Ponorka (1981)

Na svou dobu to bylo něco, to uznávám, ale když to srovnám s ostatníma kouskama v topicu ponorka, tak je to prostě slabší :(

Emperor (2012)

Zajímavý téma utopený v off topicovým románku a hlemýždím tempu :(

Jupiter vychází (2015)

Po vizuální stránce paráda, po dějový se to taky dalo zkousnout, ale vesmírnej vlkodlak v podání Channing Tatuma.. to už bylo prostě moc přestřelený. A to sem se na to tak těšil :(

Nový svět (2005)

Mě přišlo, že se tam vůbec nemluví a hraje tam v pozadí celou dobu celkem otravná hudba. Prej 68% hodnocení, to se zase lidi snažej bejt kultura a světa znalý tak tomu dávaj zbytečně moc. No otřes.