Insidious (2010)

Na horory se dívám zřídka páč to není muj šálek čaje, ale sem tam se najde něco co je uchazázející. Insidious je více než to. Po dlouhý době kvalitní horor, kterej rozhodně stojí za to shlídnout.

Zpátky do ringu (2013)

Jo nějakou úroveň to má, člověk se občas zasměje a tak. Jinak je to ale nuda.

Architects of Control (2009)

Je to hodně zmatený, chlápek co to celý vypráví přeskakuje z jednoho tématu na druhý a pořádně v důsledku nic neprobere. Každopádně knížky, které představuje v průběhu celého dokumentu, bych si hrozně rád přečetl.

Noe (2014)

Zklamání rozhodně...absolutní podpásovka hned na začátku kdy vám sdělí, že Hermiona nemůže mít děti a líbá ji tam ještě k tomu nějakej dežo ze solárka. To pak člověk nemá ani chuť se koukat dál... Aronofsky se vůbec neměl pouštět do tohodle náboženského blábolu.

Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)

Za mě nejhorší ze všech Star Treků...Picard je hlavně strašnej vocas.

Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)

DS9 nebo Voyager...hmm nemůžu si vybrat, který z těchto dvou je nejlepší ze všech Star Treků. Každopádně DS9 má několik much, které mě štvali (stejně jako Voayager). Několik dílů z paralelního vesmíru..podlě mě naprostá zhovadilost, holosimulátor s Vicem nebo opět jeden díl s Q a propána boha celej nápad s bajoranským náboženstvím.... Když pominu tyhle blbosti tak naprosto parádní Star Trek. Nejoblíbenější postavy Garak a Chief O´Brien, z vedlejších postav rozhodně Quarkův bratranec co prodával zbraně :)). DS9 byl na nejlepší úrovni během 4,5 až do půlky 6 serie.. propuknutí války s Dominionem, pohyby flotil a válka na život a na smrt. Top :)

Pompeje (2014)

To byl zase jednou špatnej film. Paul W.S. Anderson udělal jen dva dobrý fílmy. Horizont událostí a první Resident Evil. Od tý doby předpokládám prodělal nějakou mentální příhodu, která na něm zanechala trvalé následky a každej jeho výtvor je past vedle pasti. Škoda škoda...

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Celkem sranda, ale hlavně jsem objevil platonickou lásku k Alison Brie :)) nejoblíbenější postava - Abed.