Já, Frankenstein (2014)

Zas tak marný to nebylo jak tady skoro každej brečí. Když se smíříte s tím jaký to je, tak se dá na to v klidu dívat :)

Power Rangers Megaforce (2013) (seriál)

Nostalgie hadr. Kdybych teď byl zase děcko tak sem z toho stejně odvařenej jako tenkrát. Úlet rozhodně :)

Kameňák 4 (2013)

Musím říct, že párkrát jsem se zasmál a rozhodně to bylo lepší než třetí díl...

Vikingové (2013) (seriál)

Tak tvůrce po jeho dvou předešlých seriálech konečně dospěl k pořádnýmu nářezu. Taky aby ne, do třetice všeho dobrého. Výborné pojetí severské historie a nájezdů vikingů na západ. Zrovna jsem začal koukat druhou sérii, která je snad ještě lepší než ta první. Jedním slovem - kvalita.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Kdyby tam nebyla Jennifer Lawrence tak se na to nedívám vůbec. Každopádně to byla chyba, páč to je stejná mrdka jako první Hunger Games. Dvě hvězdičky z lístosti.

Star Trek: Enterprise (2001) (seriál)

Výborný (domysli si zde několik dalších superlativ) pohled na začátky lidského seznamování s vesmírem. Pořádně jsem se do toho zažral až od půlky druhé série kdy to začlo mít pořádné grády :) Časová studená válka a boje s Xindy to hodně zvedli. Jediný co Enterprise musím vytknout je úvodní znělka... ta je fakt teda otřesná.

Michael Kohlhaas (2013)

Dal bych tomu plnohodnotný 4 hvězdičky, kdyby to nebylo plný sáhodlouhejch dramatickejch ukázek krajiny zvířat a dalších přírodních úkazů. Mads Mikkelsen je pan herec a zahrál to dobře, ale prostě ten rejža frantík má zvrhlou úchylku v naprosto zbytečný záběry a natahování filmu, hold škoda.

Enderova hra (2013)

Takovej pěknej film až na ten konec. Fracek co má v srdíčku místo pro vraždící odporný přerostlý mravence? No tak to mě netvrďte. Vsadím boty, že knížka ( knížky ) budou mnohem lepší.. Každopádně očekávám pokračovaní, takže kdo ví, třeba přehodnotím názor na toho usmrkance Wiggina.