Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

Nejvíc se mi líbila dvojka, v závěsu za ní tenhle díl a nejmín jednička. Takže pozitivní dojem z toho mám. Eustac byl zezačátku tak nesnesitelný, že bych mu nejraději jednu ubalila. Jakmile se však přeměnil na draka byl o hodně lepší. Bylo to na podobném principu jako ostatní díly. Klidně snesu i 4.díl a budu se na něj i těšit.

Mocný vládce Oz (2013)

Prvních 20 minut jsem byla přesvědčená, že tento film už barevný nebude. Překvapilo mě, když konečně dorazil do země Oz. Připomínalo mi to Alenku v říši divu. Taky podle pověsti měla zachránit zemi. I čaroděj, nečaroděj musel zemi zachránit od zlé čarodejnice, ale která z nich je ta zlá?! Byly chvíle, kdy jsem nad tuto otázku nedokázala odpovědět. Když už se dozvíme, proti komu bojuje, z jedné ze sester se stane shrek :-) V tomto filmu bylo pár lekaček a zajímavých potvor... Takže celkem povedené.

Já, padouch (2010)

Pěkná animovaná komedie:-) Jedna z těch povedenějších. Viděla jsem i lepší, ale i mnohem horší. Takže pro mě skvělá podivaná s vtipnou zápletkou a povedenými postavy.

Chceš mě, chci tě (2009)

Tento film vůbec nebyl špatný :-). Až na některé vulgární spojení se mi moc líbil. Sice od začátku už je jasné jak to dopadne, ale film je dobře natočený a Gerard Butler v tomto filmu zazářil.

Zbouchnutá (2007)

Tento film má dobrý námět, ale podle mého názoru horší zpracování. Katherine Heigl hraje dobře, a také možná proto jsem film nevypla. Seth Rogen a jeho kamarádi mě opravdu dost naštvali, jejich rozhovory byly často nemístné a vulgární. Jinak se to dalo skousnout, a občas jsem se i zasmála. Tento film nedoporučuji těm, kteří nemusí ve velkém počtu sprostá slova a nemístné řeči...

Morganovi (2009)

Nemohu souhlasit s názory, že tento film nemá nápad. Vždyť právě tento film ho má. A ne jen tak ledajaký. Samozřejmě, že je každému od začátku jasné jak to dopadne, ale o to tu přece nejde. Hugh Grant perlí. A přestože Sarah Jessica Parker nepatří mezi mé oblíbenkyně, v tomto filmu se mi líbila. Takže já Morganovi jen doporučuji. :-)

Základ rodiny (2005)

Tento film není špatný, jen se mi bude ještě více líbit za pár let. Pěkný film s průměrnou zápletkou a skvělou Diane Keaton. Opravdu mě rozesmála scénka s padajícím stolem... Jinak konec je smutný, ale celkově film hodnotím pozitivně.

Nedotknutelní (2011)

Nedotknutelní je zajímavý, vtipný film, který Vás nenutí litovat hl.hrdinu. Naopak hl. hrdina hledá někoho kdo s ním bude zacházet jako sobě rovným. Černoch, který si šel jen pro podpis, aby dostal dávky se stane jeho pečovatelem. Myslím, že díky tomu Philipp začne zase žít. Je to krásný a vyjmečný film.. :-)

Ženy v balíku (2008)

Nebyl to špatný film. Takový na nedelni odpoledne. Herečku Diane Keaton mám ráda, a nevadí mi ani Queen Latifah. Takže zajímavý námět, skvělé finty, ale ten konec....

Nějak se to komplikuje (2009)

Mě tento film okouzlil. Byl krásný,zajiímavý i vtipný. Meryl Streep znovu ukázala svůj herecký talent.