Život je život (2015)

Dobrý hlášky, pěkně herečky, celkem se bavil. :)

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

Film to byl skvělý, úžasné hlášky, parádní kamera, jen to občas trvalo až moc dlouho a zdálo se mi to zbytečně natahované a film mohl být tedy kratší a mělo by to věští spád. Každopádně na tento film stojí za to zajít.

Já, padouch 3 (2017)

Až příliš akční film, avšak vstale vtipný a děj byl poutavý. :)

Mimi šéf (2017)

Pro děti dokonalé, hravé, krásné barevné. Dokonalé provedení, se skvělým poselstvím. Tak krásný a duchaplný animovaný film pro děti jsem již dlouho neviděl. :)

Vyšehrad - Beďar (2017) (epizoda)

Zasmál jsem se, to jo, ale kvalita jde krutě z kopce

Predátoři 3D (2017)

Luxusne natočený dokument o predátorech.

Úžasná věda: Fakta (2016) (TV film)

Velice zajímavé, jasně vysvetlene, doplněné pohlédnou vypravěčkou. Big data jsou hlavním bodem soucasnosti

Stroje (2016)

V životě se mi nestalo, že bych musel odejít z projekce, ale ten film byl neskutečně nudný a to už nešlo vydržet. 1* za originální kameru, to jak to bylo natočeno, bylo netypické a prvních pár minut i zajímavé. Dokumenty, kde však chybí mluvené slovo, nejsou pro mě.

Tichý hněv Inuitů (2016)

Ne všechno, co se jeví jako mediálně správné, je doopravdy správné. Snímek Angry Inuk je dechberoucím obrazem problematiky Inuitů a jejich boj s iraciaolností ochranářů zvířat a EU parlamentu.

Prst na spoušti (2016)

To je mind-blown dokument. Něco tak neuvěřitelného a pro nás tak těžce pochopitelného - džihád, svatá válka, kde se zdá, že lidské emoce jsou přebity vírou. Ale i ti největší fanatici jsou lidé s city a pudem sebezáchovy.