Válečný kabinet (2015)

Poměrně velká slabota. Já se bavil tím, že jsem si celou dobu dělal z černých herců jenom černé vitpy (nebo mám napsat barvené?). Až jsme při tom připálil buchtu v troubě. Nakonec vypadala jak ti herci. Tvrdá a nestravitelná, jako celý film. Jo a taky černá. Jako celý komparz.

Kon-Tiki (2012)

Jeden z nejlepších hraných dokumentů, jaké jsem kdy viděl. Začátek pomalejší, ale ten příběh. Nádhera, jak zpracováním, tak herci, tak kamerou, tak výpravou, tak příběhem.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Neskutečně úžasný snímek, který je nutností vidět. A to jak již kvůli příběhu, tak kameře, hudbě, scénáři, celkovému zpracování. Prostě kvůli všemu!

Sebevražedný oddíl (2016)

Postava Waller naprosto slabaá a Joker zbytečný. Film měl dobré gagy, ale není jaksi dotažen k dokonalosti. K postavám si nevytvoříte silnější vztah... Je to takové neslané... Mastné to zase jo!

Atlas mraků (2012)

Co jsem to viděl? Paralalení děje, které jsou vlastně tytéž, ale každý v jiné době, ale se stejnými lidmi. Buzna, která by ojela kdekoho? Náročné na sledování, poselství od Číňanky bylo zřejmé a pěkné, toť vše. A ta hudba byla pěkná. Jinak nic,

Temný rytíř povstal (2012)

Skvělé, místy až moc po "americkým stylu", takže nudnější, ale jinak naprosto povedené!

Pelikán Nicostratos (2011)

Velice pěkný snímek, jemný a milý. PS: moc pěkně nadpřirozeně vyvinutá, pravděpodobně 16 letá, herečka!

Správní chlapi (2016)

Neskutečně úžasný film! Je v něm vše, co potřebujete: - pěkné dívky - úžasná prsa (fakt pěkně tvarovaná) - dva parťáci, co se umí bavit - skvělé gagy - zajímavý příběh - nenudí vás to - popíjí se whiskey Co více si přát? :)

Star Trek: Do temnoty (2013)

Lepší než jednička. Méně chyb, Benedict úžasný, o fň nudnější než jednička, avšak při filmu nekoukáte na hodinky, kdy to skončí. Palec nahoru.