Srbský film (2010) odpad!

Těžko hodnotitelný film. Z filmového hlediska dobře provedené, leč obsahově nekoukatelné.

Psi Páně aneb Sněz ten film (2017)

Neksutečně špatný film. Mylšenka skvělá, provedení otřesné. Rezišér byl asi na drogách. Něco neskutečně hrozného. Byl to dokument? Hraný dokument? Soubor rozhovorů? Film o filmu? Studenstký film s nepovednými záběry? A kde byl scénář? Nebytý vtipného kněze, tak to je na odpad. A ten neustále padající mikrofon do záběru? Kamera byla skvělá 5* a precizní, hudba a grafika též 5*, toť vše. Režiě 0, scénář 0, dějová linka 0, spíše než o dominikánech to pojednávalo o práci kněze.

Švadlena (2015)

Epický konec, smutný prostředek, celkem nudný film.

Dánská dívka (2015)

Komentář od Adam9 zcela vystihuje moje pocity: "Fuj, fuj, fuj. Dánská dívka je sice bezchybně natočená a herecky naprosto skvěle zvládnutá, ale jednoduše celé tématika se mi nelíbí. Pokládám se za tolerantního člověka, ale tohle bylo na mě příliš."

Spojenci (2016)

Já opět nemám slov. Co jsem nedávno viděl mě vzalo dech. Po filmu sice zůstalo několik málo otaznáíků, proto 4*, ale to provední, to zpracování, ta zápletka, ta kamera. Už tak dlouho mi nezůstal v hlavě nějaký film, jako je tento. Láska, něžnost, akce, válka, věrnost, napětí. Vše v jednom a neskutečně krásně provedené a koukatelné.

Orel Eddie (2016)

Nejsem na biografické filmy. Navíc o blbech. Dost jsem se nudil. Kamera skvělá. Hlavní i vedlejší role zahrané skvěle. Humoru málo.

Domácí péče (2015) odpad!

Celý film jen čekáte, aby už hlavní hrdinka umřela, aby už film mohl konečně skončit.

Zázračný nos (2016) (TV film)

Moc natahované. Ze začátku to mělo spád, pak přišla tvrdá nuda a nadbytečné scény. Pak se to ale zase rozjelo a bylo to super. Velice krásná hnědovlasá princezna. Skvělá vánoční pohádka! Ta měla být na Štědrý večer!