Slíbená princezna (2016) (TV film)

Tak tohle bylo boží! Naprosto skvělý humor, mělo to spád, dobra kamera, dobré převyprávěný příběh. Ta hudba! Herecké výkony poměrně dobré! :)

Pravý rytíř (2016) (TV film)

Omlouvám se, ale jestli chce ČT, abychom na Vánoce trpěli, tak se jim to vážně povedlo. Proč na krmí takovým brakem? :(

Doktor Strange (2016)

Dějově neskutečně neoriginální. A na ději film stojí... Veliká slabota.

Podfukáři 2 (2016)

Oproti jedničce neskutečně překombinované a zcela nudné. Triky dobré, leč nereálné a naprosto přehnané. Bohužel veliké zklamání. :(

Kurňa, co to je? (2013) (pořad) odpad!

Když se potkaj rádoby herci a soutěží spolu ve znalostních disciplínách pro první stupeň ZŠ. Aneb jak ukázat, že naše "hvězdy" jsou naprostí debilové.

Hangár 1: Akta UFO (2014) (seriál)

To nechcete vidět. Dokumentární film, který mapuje snažení nějakých retarodovaných pošuků, hledajících UFO. Alespoň většinou vypraveč řekne, že to ještě nebylo potvrzeno.

Tajný život mazlíčků (2016)

Eeee, šlo to udělat i lépe. Co už. Vtip to mělo, děj typický, stokrát ohraný. Celkové provedení na 3*. Hlavně určeno por děti. Dospělí se asi tolik bavit nebudou.

Průvan (2013) (pořad)

Na jednu stranu kázali něco nového a neotřelého. Většinou to však bylo podáno špatně a 90 % nudně.

Hledá se Dory (2016)

Nasmál jsem se hodně. Účel to splnilo. Mělo to spád, prostě jsem se nenudil. Bezva práce, avšak postavené na typickém americkém scénáři, kdy někdo někoho hledá a někdo jiný se mu snaží z těch trablí pomoci. Naštěstí přišel happyend a nikdo nepřišel o život. :)