Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Tento seriál má jedinú chybu. A to že žiadnu chybu nemá. Sú to Priatelia (Friends) nového tisícročia bez hluchých častí. Pozerám to druhý krát a stále sa na tom smejem. Pritom prvý krát som to videl pred štyrmi mesiacmi. Tento seriál má všetko: charizmu, vtip, šmrnc. Seriál, ktorý je a bude legen... wait for it...dary. A určite som túto hlášku nepoužil ako jediný :)). Update: Bohužiaľ, z 5* na 3*. Posledné série sú len odvarom toho čo to bolo. Bohužiaľ.

Úhel pohledu (2008)

Je to skvelý film, ktorý pobaví. Ovšem mám pocit, že je tam je o jeden až dva "uhly pohľadu" viac, než by bolo vhodné. Pri štvrtom pohľade na tú istú udalosť inou osobou som sa už tak trochu nudil. Ale pobaví.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Po tom čo som jedničku videl asi 4x tak som sa na dvojku veľmi tešil. Trailer som už poznal naspamäť, tak som sa konečne vypravil do kina. Nie je to zlý film, ale nedosahuje charizmy jedničky. Miestami to bolo pre mna proste "prázdne" aj keď výprava, masky a všetko ostatné bolo neuveriteľne premakané. Ale mohlo to byť lepšie. O dosť.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Všetkým ktorý hodnotia pod 3* môžem odporučit len nech si pozrú nové diely, ktorých humor je niekde úplne inde a reaguje na aktuálne udalosti. Pravda, stále tvrdým čiernym, ba až sarkastickým humorom, ale o tom tento seriál predsa je :). A komu sa nepáči tak....