Lemmy Forever (2010)

Chcel som napísať nejaký ultra cool a skvelý komentár. Nemá zmysel. Všetko napísali borci predomnou. Jeden z naj dokumentov aké som videl.

Vzhůru do oblak (2009)

Pre mňa najslabší Pixar. Nostalgický a sentimentálny - na to sú pre mňa iné filmy ako animáky od Pixaru. Nebyť to z ich pera, tak 3*.

Pařba ve Vegas (2009)

Na to, že tento film som navšívil kvôli zľave v Palace Cinemas a nevedel som o ňom nič, okrem toho, že je to od režiséra Road Tripu.. Tak smiať som sa prestal 10 minút po vyjdení z kina. Jedna z najlepších komédií čo som kedy videl!

Instinkt lovce (1999)

Fakt neuveriteľne nudné, pomerne obyčajné 4 bojové scény... Hlboký podštandard od Chana.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Tento film by mal v skutočnosti na hviezdičky 3, keby to neboli X-men. Ale ono to X-meni sú a navyše drsňák Wolverine. Zo začiatku fajn akcia, dobré hlášky a potom to nejak strácalo dych... Za normálnych okolností sa ani nepozastavujem nad nelogickosťou filmu, ale keď dostal Wolverine do držky, záber na zlého týpka a potom ako Wolverin lezie na chladiacu vežu elektrárne... Dôvod nemal žiaden.. Teda jeden. Boj na chladiacej veži mal byť viac cool (bol ;) ). Chýbala tomu nejak duša. Škoda. O to viac sa tešim ako si cez víkend pozriem X-men 3 v HD...

Rychlí a zběsilí (2009)

Jasné, že je to kravina. Jasné, že to nemá posintu. Ale kto to od tohoto filmu očakáva? Ja som sa smial od začiatku do konca. Pekné ženské, pekné autá, skvelé akčné scény a celkom vtipné hlášky. Pobavilo viac než dosť.

Rabaka (1989)

Dve hviezdičky a to aj tak len za to, že ten film zachytil kolorit doby, ktorú si ja už veľmi nepamätám, ale zľahka ma štrajchla. Elán nie je moja obľubená hudba, dosť som sa teda sústredil na texty... A nikde nič. A dej ten film tiež nejak extra nemá. Takže dve hviezdy.

Beetlejuice (1988)

Je to farebné, je to vtipné, je to rozprávkové a nestriekajú tam hektolitre krvi ako v Sweeney Todd.

Max Payne (2008)

Takto pokaziť film, ktorý má neuveriteľný potenciál, to sa len tak nevidí. Mark Wahlberg polku filmu vyzerá, že má niečo zarazené v zadku, bullet time, pre ktorý bol Max Payne 1 & 2 tak slávny aby človek pohľadal a temné mesto z hier tu nahradilo.. Mesto. Avšak obyčajné. Film ktorý mal byť mixom Sin City (temnota mesta), Matrixu (akčné scény) a Scanner Darkly (psychadelické scény) to ťažko "projel". Keby sa nejednalo o Max Payna tak 2*, takto ale vidím len premárnenú príležitosť skvelého filmu.