Ninja Assassin (2009)

Škoda toho hrozne tupého príbehu. Ale rezanica parádna. Chcel som dať 3* ale za poslednú polhodinu rúbanice sa nedá nedať 4. Taktiež upozorňujem na neskutočné množstvo krvi a gore scén.

Okolo futbola (2013)

Šľucha! Rusi vedia okrem obsadenia Krymu natočiť aj fakt dobrý hoooligans film, v porovnaní s ktorým si môže Frodo akurát tak trhnúť nozdrou. Paráda.

Černá maska (1996)

Kriste.... Prečo som toto stiahol, pozeral a dopozeral asi nepochopím. Tak dementný scenár kde polka vecí nedáva zmysel aby človek pohľadal. Najlepšie sú závarečné titulky, tam utrpenie skončí. 1* za ázijského Ozzyho a dve dobré bitky.

Obezřetný cizinec (1986) (TV film)

Tak.. ukrutne... dlhé... tak... ukrutne... nudné. A pritom Ted Bundy skýtal taký potenciál... Fajn je zrejme to, že bude pomerne faktograficky presný.

El Gringo (2012)

Not bad. Not good. Priemerné béčko kde sa absolútne nevyužíva Adkinsovej najsilnejšej stránky a to nakopať niekomu brutálne prdel :)).

Jurský svět (2015)

Videli sme všetci ten istý film? Herci otravní, zápletka dokopy žiadna, scenár napísaný deň po kocovine na toalete, brutálny product placement a v podstate to isté čo v roku 1993 len oveľa horšie. A to ani jednička nebola nejaké veľedielo. Nechápem to nadšenie.

InAPPropriate Comedy (2013) odpad!

Nepochopím, ako v tejto sračke môže hrať toľko známych hercov. 0,5* za scénu s loďou, ktorá bola tak zlá, až bola zábavná. Mláťte radšej 90 minút do steny, je to viac zábavy než v tomto filme. Scenárista asi chápe komédiu ako esenciu trapnosti.

Prometheus (2012)

Pekné. Ale prázdne. A nastoluje omnoho viac otázok než na ne zodpovedá.