Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Simona Pegga mám rád a videl som veľa jeho filmov. A tento sa mi zdá najslabší. Prvá polka je vcelku vtipná, ale tá druhá vyslovene stráca na dychu. Celý kariérny postup Sidneyho je zhrnutý do 5-10 minút a vtipné momenty aby človek pohľadal. Taktiež časť kedy sa nakoniec odtrhne od toho, čo nechcel robiť je podľa mňa slabá a čakal som niečo premakanejšie. Celkovo som sklamaný, Run Fatboy Run bol podľa mňa oveľa lepší.

Babylon A.D. (2008)

Bolo to skvelé (vizuálne hlavne), len neviem o čom. Bohužiaľ dej nejak nedáva úplne zmysel, ale je to sci fi a to navyše veľmi pekné. A slečny môžu odpadávať z Diesla :).

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Veľa trávy, až prílišních nechutností a nahých ženských (to sú tie dve hviezdičky). A málo, veľmi málo humoru. Zúfalo málo.

Batman (1989)

Možno to skazil český dabing, možno to skazilo to, že som videl nových (a tým myslím hlavne verziu od Nolana) pred pôvodnými. Mám rád veci od Burtona, hlavne jeho rozprávky, ale toto ma neoslovilo vôbec. Jack Nicholson bol síce psycho, ale na Heath Ledgera nemá - a to som si pôvodne myslel, že Ledger bude príšerná voľba. Nebol.

Kde se sakra skrývá Usáma Bin Ládin? (2008)

Mám rád dokumenty tohoto typu (Supersize Me, Bowling for Columbine etc.). Tento však nebol zaujímavý skoro ničím, skôr na úrovni horšie spracovaného dokumentu pre Discovery - skoro žiadne pichanie do citlivých miest, minimum pálčivých otázok... Nezaujalo ma to a koniec bol jasný tak od polky filmu. Snáď Spurlock čoskoro natočí ďalšie Supersize me, to bolo skvelé.

Červený pás (2008)

Trailer na tento film vyzeral super... Ale preboha, o čom bol tento film??? Pripomína mi to dadaistické básničky, kde sa z náhodilých slov utvorili slohy a potom celá báseň. Tu sa z náhodilých scén dal dokopy neuveriteľne nudný, španielskou gitarou otravujúci a bez atmosférny snímok bez jediného kvalitnejšieho súboja. Rešpektujem, že iný hodnotiaci môžu mať iný názor, ale tomuto dať 5 hviezdičiek... Nechápem. Edit: Po tom čo som sa na to vyspal, nemôžem inak, než odobrať ešte jednu hviezdičku.

Jackass 2 (2006)

Nechutné a nechutne zábavné zároveň! Komu nevyhovuje drsný, skoro až sadistický druh humoru, nech sa od tohoto filmu drží ďalej. A taktiež všetci, ktorým vadí krv, násilie, masochizmus, zvracanie, klystýry, jedenie koňských hovien a pitie koňského semena... Ale my ostatní, my sa pobavíme... :D

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Po Click som mal pocit, že Sandler má na to byť aj v nejakých lepších filmoch. Ale plietol som sa. Napriek tomu, že mám rád aj "hlúpe" komédie, toto ma fakt nebavilo. A dosť tam rýpu do izrealsko palestínskych vzťahov, čo neviem či je ideálny nápad, keďže je to dosť komplikovaná história. Po humornej stránke... Nezasmial som sa ani raz.

V Bruggách (2008)

Film od ktorého som nič neočakával, lebo som nevedel čo je to zač. A ten film mi ani nič špeciálne nedal. Určite to nie je zlý film a slovom "fuck" sa v ňom nešetrí... Ale nejak mi unikla pointa. Je tam však zopár podarených momentov a do Brúg sa mi po ňom fakt ísť nechce :D.

Rowan Atkinson živě (1992) (TV film)

Fakt skvelé veci od "gumového ksichtu", Rowana Atkinsona. Niketoré scénky už poznáte z Mr. Beana, to však neznamená, že sa na nich nezasmejete aj 102 krát :).