Minamata (2020)

Depp nějakej herecky unavenej. Ta úspornost u něj působila až nepatřičně. Nejsilnější moment je jednoznačně vznik ikonické fotografie. Není to špatnej film, ale současně trochu nepřekvapivej.

Je mi ze sebe špatně (2022)

Přísná holka. Každej chceme fame, jasný. Někdo je ochotnej udělat víc, jinej ještě víc, ale tahle holka je všechny jasně strčí do kapsy. Postelová scéna pobavila.

KIMI (2022)

Totálně bez překvapení, pokud si člověk přečte byť jen synopsi. Film kazí kšefty výrobcům chytrých domácích asistentů. Jo a ta holka neumí držet tužku (...jak prase kost).

Pamela: Příběh lásky (2023)

Člověka samozřejmě zajímá, jak se dnes má oblíbená herečka z Pobřežní hlídky, ze které si ji naprosto přesně pamatujeme, aniž bysme dali dohromady obsah jedinýho dílu.

Cunk on Earth (2022) (seriál)

Úplně k ničemu, ale občas fakt zábavný. Koncept komolení jmen je teď nějak všude a dělat nechápavou je občas na hraně trapnosti, ale zase to není tak dlouhá stopáž. Některý "teorie" pobavily.

Maggie má plán (2015)

Plán byl pobavit se plánem té Maggie. Komedie to ovšem nebyla, místo toho se člověk trápí pomalým vyprávěním triviálního děje a plytkým scénářem. Nezaujalo, nezajímalo, nedokoukáno...

Brilantní plán (2007)

Začátek má zaděláno na svižnou gangsterku, ale pak se to všechno nějak zpomalí a kouzlo se rozplyne trochu jako záchodovej osvěžovač vzduchu.

7 životů (2017)

Kdyby tyhle ségry dostaly spodní prádlo s názvama dnů v týdnu, vzniknul by asi pořádnej zmatek.