Vražedné alibi (1995)

Jedna hvězda pro Fishburna, druhá pro Harrise, nula pro ostatní a speciální mínus 3 hvězdy pro toho seschlého natvrdlého reportéra se slamákem.

Carrie (2013)

Pojďmě zabít čas remakem dalšího hororu. Ve stylu Mean Girls s holkou co zrovna letí aka Chloe plus nějakou známou tvář aka Julianne a vyděláme prachy. Achjo. Chloe je pro mě ošklivý kluk co ještě neprošel mutací a ačkoliv se snaží tak na to nemá. Kdyby to udělali pořádně tak to mohlo mít víc než 3* protože Jul byla šíleně dobrá a mělo to i momenty, které mě docela pobavily. Slabý průměr.

Na život a na smrt (2013)

Zase jedna brutální 'podle skutečné události' věc. Bylo a bude jich spousty, ale ten typ: intro na základně,někam letíme, pořád někam letíme, jsme v lese, les, les, les, schováváme se v křoví, les, les, voláme veliteli, jeden terorista za stromem, kupa teroristů za stromem, palbááááá, ten to dostal do nohy a támhleten do ruky, ale to nevadí máme ještě hodinu do konce filmu takže žijem, jen mi dejte chvilku, tu kost co mi trčí z nohy si musím zastrčit zpátky...tyhle filmy mě fakt neberou.

Riddick (2013) odpad!

Chtěla jsem dát alespoň jednu hvězdu za tu roztomilou hyenku, ale v té nepřestávající otravě jsem si ani nevšimla co se s ní stalo. Netuším zda to bylo schválně, ale brblá takhle Vin Diesel v každém svém filmu nebo to bylo naschvál? Riddick řekl v celém filmu asi 6 slov, ale bez titulků bych jim sotva rozuměla. Kdo ví, třeba si mysleli, že to bude sexy.

Sintel: Příběh draka (2010)

Po 15 minutách zalapete po dechu, následuje emocionální atomovka a pár rybníků slz. Líbila se mi animace, nápad i ten bolest přinášející konec.

Piraňa 3D (2010)

Od začátku do konce je to nabité vším co by se od takového filmu dalo očekávat. Zadky, zadky, krev, ožrané kosti, ulítlý odborník na piraně... A taky se musíte počítat s faktem, že nějaký ten plovoucí penis je prostě symbolem této generace filmů.

12 let v řetězech (2013)

Zdlouhavý a utahaný. Naštěstí ho v půlce filmu prodají pošahanýmu Fassbenderovi.

Mariňák (2005)

Z filmu necítíte pach krve, potu, nafty, spermatu, spálenýho masa, smrad hoven...

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Co se vleče, neuteče. Místo jednoho kvalitního filmu nám tu Jackson předhazuje pár průměrných několikahodinových, na seriál si zakládajících blbovin.