Dárce (2014) odpad!

Příšerná blábolovina. Navrch ještě s blábolajícím Jeffem Bridgesem. Dystopický kult možná je v kurzu, ale je načase přestat filmovat každou hovadinu co se usadí na polici v knihkupectví. Člověk z toho má uplně hlavu v pejru a vůbec netuší jestli kouká na Hunger Games nebo Divergenci. Dárce je takovou verzí všech těchto divnosvětů ovládanou bandou starších spoluobčanů. A to nemluvím o naprosto příšerném bezcharakterním obsazení hlavních hrdinů. Vyrábí je teď Hollywood na běžícím pásu nebo co...

Černobylské deníky (2012)

O pár zmutovaných pulců později...Dávám jednu hvězdu za historickou vložku.

Nekonečná láska (2014) odpad!

Všichni všeho všude hnusný od začátku do konce. A taky trapný. Všichni chlapy maj strašný kejty a stehna vypasený. Brrrr.

Sbohem, baby (2007)

Někdo mě asi musel přikovat k židli. Možná vlastně ani nemusel, protože od tohohle filmu bych se neodtrhla ani kdybych chtěla. Napětí k prasknutí, zlomové momenty u kterých si zavyjete jako divocí vlci, budete zmatení... Budete soudit nebo soucítit. Možná ani jedno. Budete se topit v šoku, který vám způsobí konečný spád věcí. Někdy nejsou věci tak jak se zdají. Jsme někdy obětí dobrého úmyslu? Jsme zločinci dobrého úmyslu? Film ve mně vyvolal milion otázek, a zodpověděl provždy jednu jedinou. Ano, Ben Affleck je dokonalý, režisér, který ví co dělá. A měl by stát vždy za kamerou a ne před ní. Pět hvězdiček mi ani nestačí a tak za mě je to hvězd plné nebe.

Oculus (2013)

Tak tohle bylo vážně hodně dobré! Napínavé, tajemné, lekavé! Nemohla jsem se odtrhnout. Film se nesnaží vyděsit za každou cenu a to se mi moc líbilo. Množství scén kdy se hlavní hrdina otočí a něco za ním stojí je minimální a celé je to spíš psychologická hra o nervy. Ke konci si už jenom koušete pěst, prožíváte to zoufalství s nimi na plné obrátky a modlíte se aby to pro ty sympatické sourozence dopadlo dobře. Člověk by se měl od všech zlých věcí držet radši dál. Horor není zrovna můj oblíbený typ žánru, ale tenhle měl skvělé herecké obsazení, skvělou kameru, střih, scénář....prostě to byl boží hororový zážitek.

Zprávař 2 - Legenda pokračuje (2013)

Těch posledních 40 minut jsem tak prskala smíchy, že tomu musím dát 4 hvězdičky. Zbytek slabší průměrný humor.

300: Vzestup říše (2014) odpad!

Možná kdyby přes kameru nechali celou dobu neprohlédnutelnou kaňku krve udělali by líp. Naprostá brutální hovadina.Nezajímavá i přes všechny ty jejich vyšperkované umělé efekty a ten príma černočervený nádech. Eva Green váží 40 kilo i s postelí, je od přírody zlá a nechtěla bych jí potkat ani v civilu. Nejvíc směšné mi přijdou ty rádoby 3D efekty, které jsou v podstatě jen zmražená želatinová krev každé 3 sekundy. A kvůli tomuhle někdo chodí do kina? Díky, ale fakt ne.

Láska nebeská (2003)

Tenhle film znám i pozpátku. Pokud nemůžu chytit Vánočního ducha tak se na Lásku Nebeskou kouknu přes svátky třeba 3x denně. A nikdy neomrzí!

Ocelová pěst (2011) odpad!

Pardon, to byla ale hrůůůůza! Už toho Hugha do takovejch filmů necpěte. Ten člověk neni sexy a nedokáže ničím zaujmout. Jeho superschopností je asi tvářit se pořád stejně. Další zrůdnost je vůbec celý scénář. Je mi líto, že na něco takového se plácají peníze spotřebitelů.