Po zániku Země (2013) odpad!

Takovýho patosu najednou by neunesl ani nejlepší z nejlepších, pane!

Pařba na třetí (2013) odpad!

Zabité dva předchozí díly tímhle kanálem.

Nic nás nerozdělí (2012)

Pokud se chcete mentálně zhroutit, vybrečet bazén vody a vyrvat si vlasy z hlavy tak se na to podívejte, fakt doporučuju.

Bídníci (2012) odpad!

Někdo byl z tohoto zpracování nadšen, ale já ne. První půlku jsem čekala na ty úžasné pěvecké výkony, o kterých všichni mluvili. Pak přišla píseň "On my Own", která měla jakousi melodii, ale i tak jsem skřípala zuby. Druhou půlku jsem už jen protrpěla. I s dobrými herci se dá udělat špatný film a hůř zpracované téma, navrch ještě muzikálové, jsem v životě neviděla. Tento klasický příběh je nádherný, avšak kdybych ho neznala z knihy, tak v tomto zpracování vůbec nevím, o co jde. Jediné co mohu pochválit jsou dobové kostýmy.

Muži v černém 3 (2012)

První a druhý díl jsem viděla několikrát. I když jsem se u třetího pokračování hodně pobavila, nemusím ho vidět znovu. Velké plus pro charismatického parťáka v mladším vydání a Will Smith byl skvělý jako vždycky. Ovšem velké mínus pro ubohého nudného padoucha.

Voda pro slony (2011)

Reese Witherspoon tady září, jak říká Jacob (Robert Pattinson), a vůbec se nedivím, že se do ní zamiloval. Na filmovém plátně bylo jejich partnerství velice vyrovnané a krásné. Atmosféra 30. let a hospodářské krize je vystižena dokonale. Ředitel cirkusu, kterého představuje excelentní Christopher Waltz, zpočátku mate svým milým úsměvem, ale docela brzo z něj začne čišet pěkný strach. Robert Pattinson zde opět dokazuje, že není jenom hezoun z Twilightu a jeho herecký výkon mi udělal obrovskou radost.

Mrtví a neklidní (2013)

Tak jsem se na to těšila, ale dočkala jsem se jenom zklamání. Trapní zombie a k uzoufání vleklý příběh jako nudle. Hlavní postava se zamiluje do zoufalé dvojnice Kristen Stewart . Také nechápu, jakým zázrakem se povedlo do takového braku obsadit Johna Malkoviche.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Pokud se někdo vyžívá v robotických filmech bez atmosféry, romantiky a hereckých výkonů, tak prosím. Jeníčkova cukrovka přišla vždy v nevhodný okamžik, jak to tak bývá. Neustálé opakování toho, že si zapomněl vzít inzulin, vás brzo přestane bavit. Nejsem fanouškem těchto přemodernizovaných pohádek, avšak když chcete vypnout a jenom tupě zírat, tak je to přesně to pravé cukrové.