Sherlock (2010) (seriál)

První dvě sezony jsou jako pohlazení na duši. Geniální, hravé, napínavé a naprosto k popukání. Obě jsem viděla hned několikrát. Třetí byla po dlouhém čekání zpustošena Sherlock fandomem kdy se snad chtěli tvurci zavděčit a odměnit svým fanouškům a velmi divně ztvárnili spoustu divokých představ, které kolovali po webech. Dokonce i moje mamka to poznala a to tyhle věci vůbec nesleduje. Čtvrtá řada je jako z divokých vajec. Přijde, rozbije všechny skořápky, dokonce i ty co tam vubec nejsou. Říkám si jestli se tady někdo moc nekoukal na Hunger Games a Saw... Každopádně první dvě série jsou mi dostačující. Kdyby byli všechny perfektní tak na ně nebudu mít čas koukat znova.

Super Size Me (2004)

Chvíli děláme pokusy na lidech místo na zvířatech. Ani kdybych jedla měsíc jen salát tak to nebude moc zdravé.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Nemusíte mít rádi fotbal, ale můžete. Ani tomu nemusíte rozumět protože o tohle tu nejde. Chtěla bych poděkovat svému příteli za seznámení s touhle skvělou zábavou.

Ant-Man (2015)

I přesto, že jsem tomu musela dát 4x šanci abych se do toho dostala mě Paul Rudd baví. Ale to je asi tak všechno. Svět Marvellu je pro mě začal být papetický po spletitých událostech a nesmyslných dialogů v Thorovi. Neznamená to, že jsem svět super hrdinů zavrhla. Jen to pro mě už nemá takovou šťávu.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Jsou filmy od kterých nečekám mnoho a pak mě překvapí. Když zapomenu na klišé bez kterých se teď na plátně kdoví proč neobejdeme a iritující momenty některých postav tak tu mám jednu fajn pohádku. Není lepší než ty ostatní,ale není ani horší takže se doufám dočkáme slibovaného pokračování.

Bez kalhot (2012)

Svět je plný slimáků a když už máte přeslimákováno tak je tu Magic Mike v nablýskaných tangáčích se synchronizovanými zadky.

Fleming (2014) (seriál)

Jo! Přesně tohle je oslavou britské kosti. Šarmantní, elegantní a gentlemanské. Kvalitní zábava v čele s okouzlujícím Dominicem Cooperem.

Daredevil (2015) (seriál)

Konečně nějaký superhrdina, který se nebojí si nechat dát na prdel. Tím se dostáváme k tomu, že Daredevil vyzdvihuje lidskost a je uvěřitelnější než kdejaký Arrow. Navrch tu máme naprosto špičkovou temnou atmosféru společně s faktem, že někdo konečně nevypadá jako vystřižený ze žurnálu, ani jako z přední strany fashion magazínu, ale působí velmi obyčejně a strhaně. Díky za Charlieho Coxe!!! Díky za tenhle seriál. Amen.