Red Rooms (2023)

Neuvěřitelně nudná, otravná artovka snažící se vyvolat v divákovi nepříjemné pocity z pouhých náznaků. Jejich servírování je pak namíchané s ještě podivnějším chováním hlavní herečky a to vše bez hlubší pointy. Jediné, co tahle podívaná zanechá je vědomí o nepochopitelné fascinaci a přitažlivosti člověka ke zlu. To jsem si zase jednou naběh:/

Land of Bad (2024)

Super obsazení, plynulý vývoj, sice očekávaný zvraty, ale jo - tohle bylo dobrý. Minimálně za to, že jsem si chvilkama připadal jako při Call of duty si to ty čtyři hvězdy zaslouží.

V temnotách (2022)

Dá se to přežít a chvíli je to dokonce i napínavý a až strašidelný. Bohužel sukces se nakonec nekoná. Škoda, pravěk si mohl dovolit nějaké to opravdové monstrum....ale chápu, nakonec by to nemuselo být taaaak hlubokomyslné:)

Kosmonaut z Čech (2024)

No tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy vole! Za klub nenáročného diváka ...tohle fakt ne. Hvězdu si tahle meta-art-nuda zaslouží akorát za soundtrack a možná za Hanuše. Ten byl mimochodem nejdřív zajímavým zjevením, ale postupem času z něj začalo hrabat snad i mně.

Jízda smrti (2023)

Na tenhle kousek se dá koukat, jen s úplným vypnutím mozku. Nelogičnosti typu: SPOILER!!!!!! V autě je bomba a já místo toho abych nechal děti vystoupit jedu v klidu dál, nebo padouch, se kterým Liam mluví coby s obětí a který rozhodně musí bejt břichomluvec, aby dokázal v poho mluvit za dva lidi... a finále? Ta náhodná autoakrobacie? Škoda. Jinak to mohla bejt docela hezká ..... reklama na Mercedes:)

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Připomínalo mi to prodlouženou epizodu nějakého seriálu alá Námořní vyšetřovací služba. Béčkový look, scénář, i soundtrack. Za mě asi nejhorší Cruisovka, ve které Tom s hlavní hrdinkou hlavně pobíhá tam a zpět.

Ferrari (2023)

Silný tři hvězdy. Kdo má rád rychlý gumy, užije si. Ne tak, jako při Formuli, nebo Rivalech, ale pro alespoň bude zase o něco víc in ve světě Ferrari.

Lights Out (2024)

Béčková podívaná, jak vyšitá. Konec úplně nepotěšil, ale fighty, jak ty pěstma, i zbrojním arsenálem ok.

Nad propastí (2023)

Docela odvážný kousek, který ani nepotřebuje tolik pompézních katastrofických scén, i když ty jsou tady taky, a vystačí si s minimalističtějšími scénami. Všechno vytuněný sympatickým obsazením a rodinným dramatem, který jakž takž funguje.

Smrtihlav (2017)

Nemůžu si pomoct, ale tohle je pořád to nejvíc odsýpající provedení atentátu na Heydricha. Člověk se sice kvůli rychlejšímu tempu ani nestihne s postavami moc sžít, ale ani to mi moc nevadilo.