Napiš si svou smrt (1998)

Přijde mi to jako příběh například ze seriálu Věřte, nevěřte, kde muž který kopíruje cizí myšlenku a díky tomu si přijde na HODNĚ VELKÉ PENÍZE a stane se HODNĚ SLAVNÝM, a nakonec dopadne špatně. Ale co se týká filmu, tak si myslím že se opravdu povedl! Od celkem matného začátku po dost akční konec,napínaví děj je v tomto filmu rutinou.

Za plotem (2006)

Pěkný film,srandovní, hezké scénky animované,komedie dobrá, příběh také, jen občas poměrně "skáče" scénka za scénkou a přijde mi to občas dosti zmatené. Jinak super pohádka před spaním:))

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Dříve jsem sledoval tento pořad, a rozhodně patří AZ mezi ty lepší hry a pořady!

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Můj názor je celkem záporný na tento seriál.Rozhodně ne úplně Odpad, ale jen 1* za hezký holky..

Kabát: Banditi di Praga - Turné 2011 (2011) (koncert)

Stejně jako Corrida 2007... Viděl jsem na DVD, a musím říct, že opravdu moc hezky udělaný koncert. Písničky příliš neznám, ale pěkná show a hudebníci na jedničku! Určitě dobrá reprezentace české hudby díky Kabátům.

Kabát: Corrida 2007 (2008) (koncert)

Šťastný a veselý Madagaskar (2009) (TV film)

Krátké ale vtipné! Shrnutí vtípků a pěkné srandovní scénky opět nezklamaly! Madagaskar je můj oblíbený animovaný film, ať se jedná o jakýkoliv díl. Stejně jako např. Shrek.

Hannah Montana (2009) odpad!

Omlouvám se, ale tohle je drama?Rodinný?Hudební? Drama pro mne bylo když už jsem se nemohl dočkat konce, rodinu bych na to koukat nenechal,a hudba tohle pro mne není. A komedie? To opravdu je,ano...... Můj osobní názor.

Šéf na grilu (2011) (pořad)

Super recepty na gril... Jde mu to fakt od ruky a jen slintám na TV...Jen tak dál Zdéňo... PS: možná více se mi zamlouvá Ano Šéfe!

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Pořad - výborný, Zdeněk - bůh v gastronomii a vaření a všem co se točí kolem toho,ale samozřejmě mistr v hláškách a to tak že na 100%!!!!!! Pořad natáčený na několik sérií mě opravdu zaujal, a jak je vidět, někde by se měli opravdu majitelé a kuchaři stydět za to co mají a vyvádějí v kuchyni..:-) Zdendo hodně štěstí a až zlevníš v Imperialu u tebe, tak zajdu aspoň na míchaný vajce :-D:-)