Odstřelovač (1993)

Když bych měl hodnotit pouze Toma B., tak rozhodně podle mého tuto sniperskou roli zahrál výborně. Velmi se mi líbí příběh odstřelovače a na rok 1993 si myslím,že skvělý filmek. Jeden z mých oblíbených v čele s Berengerem. Scény vojáka neustále v krytu a tichá čistá práce.. Jako malý kluk jsem si hrál na odstřelovače a celkem mě to bavilo :-D.

Vodní svět (1995)

Třičtvrtě filmu parádní, ke konci už jakýsi úžas opadá a nemá nic moc společného s tím vším ze začátku. Ale, nádherné prostředí, skvěle udělané režií a herecky zdá se mi výborně zahrané! Ještě k tomu má tento film neustálý děj,něco nového atd,což se mi velmi líbí! Rád se na tento film podívám znovu,jelikož má opravdu něco do sebe!!!

Linkin Park: Road to Revolution (Live at Milton Keynes) (2008) (koncert)

Jediné co mě na tomto VÝBORNÉM koncertě LP mrzí, je to, že jsem tam s nimi nemohl být!! Tento koncert je jeden z nejúžasnějších, a povedl se klukům na 1000%! Opět každá píseň jiná než před rokem,měsícem, týdnem,nic není pořád dokola. Neustálé změny v intrech a outrech a navazování písní na sebe! Bez chybičky, Linkin music od prvního alba až po nejnovější,od všeho kapka,prostě Linkin Mazec !!! Milton Keynes nezapomene na tento koncert hodně dlouho!

Linkin Park: MTV World Stage (2011) (koncert)

Každý koncert number one!!! Výtečná podívaná, bezvadní členové kapely!!! LP *****

The Snooker Report (1999) (seriál)

Výtečná hra,radost pohledět. Sice občas velmi zdlouhavá, ale stojí za to vychutnat si profíky kteří to umí! Společenský a velmi slušný sport!

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Skvělý pořad, který svými příběhy dokáže udělat husí kůži. Opravdu při hádání a tipování pravdy či fikce jsem kolikrát mimo. Některým příběhům jen těžce věřit.. Bezvadný moderátor. Za mě 4*

Kráčející skála (2004)

Dobrý příběh filmu, dobří herci v čele s Dwaynem a originální nástroj na ničení všeho co stojí proti němu v cestě,od kasina po nepřátelé.Dwayne jakožto namakaný týpek, který ale neni takový ten "terminator", a to se mi moc líbí, a jsem rád že Dwayne i s jeho postavou hraje normální role a ne jen samé držení kulometů atd.. Tento film je můj velice oblíbený, ode mne 5*

Údolí stínů (2002)

Velmi dobrý válečný film, který svým dějem připomene válku ve Vietnamu. Záběry ze zákulisí války,či přímo z bojů této války mě velmi zajímají a velice se mi líbí. Tím líp že svojí roli Mel Gibson ztvárnil opravdu velmi dobře! Drsný a emoční film. Pro mne za 5*