Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Nerad se přidávám k většině komentářů,ale opravdu za doby s V.Čechem to opravdu stálo za to,a to napětí tam bylo atd atd... Poté,z mé strany bohužel to také vyšumělo..

Chcete mě? (1992) (pořad)

Zdeněk v tomto pořadu vystupoval slušně a jako znalec zvířat prezentoval psi a kočky po svém :-) Krásný pořad. Jediné co je smutné,jsou ty zvířata bez domova,majitele...

Kajínek (2010)

Dobrý "životopis" Kajínka. Jen mě ve skutečnosti mrzí, že sedí za něco co nespáchal, a ví to skoro každý.Ukazujou to neustále v TV,vydávají se i knihy,nejsou důkazy, a když už důkaz je,tak na jiného pachatele, a ne na Kajínka. Událost která se stala byla i popisována svědky, a Kajínek v ní roli vraha vůbec nehrál, tak proč je v base? Bohužel toto je asi jen možné u nás....

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Když jsem před pár lety viděl Míru jak tam na tom pódiu hraje,jak skvěle hraje jeho roli sluhy,tak jsem se smál opravdu až do konce. Sranda,dobrý příběh, a opravdu mě Donutil donutil smát se tomu do dnes.:)

Autosalon (2005) (pořad)

Tenhle pořad se samozřejmě v některých případech stává i dost potřebným při vybírání nového auta atd... Ale ne každý člověk má na káru například za 3mega....Trochu by to chtělo zlehčit tempo Zbynďo..Jinak na pořad občas rád kouknu

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

V tomto seriálu celkem vše fajn,jen prostě už mi přijde trapné jak je Chuck nedotknutelný,a když na něj míří tři chlapy bouchačkama tak on je skopne na jednu hromadu atd atd atd. Jinak některé díly jsou celkem dobré.

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Konečně něco lepšího než Superstar a Hlas. Takovéto obecné talenty,na to se dá alespoň koukat.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

Lepší než Superstar je to v tom, že je jiný taktický výběr soutěžících,jinak vše při starém.Více méně dokola neustále to samé co pořady předtím...

Česko hledá SuperStar (2004) (pořad)

Občas vtipné, jinak opravdu nic moc. Pořad celkem k ničemu..lidi z ulice a oni z nich udělají "hvězdy".

Mrs. Doubtfire - Táta v sukni (1993)

Nádherný film se skvělým příběhem a vtipem! Jeden z nejpovedenějších Robina. Skvělé převleky atd..bomba 5*