Velký táta (1999)

Skvělý příklad toho,jak má vypadat táta malého klučiny:)) učit ho lumpárnám atd..Myslím si že Adam v tomto filmu byl herec na svém místě.

Trestná lavice (2005)

Bezva příběh a Adam a spol to rozjeli skvěle. Nelly taky na správné straně a nakonec ti lepší stejně zvítězí! Moc pěkný film, napínaví a sportem(am.fotbalem) ku invalidě.:D

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Parádní film,který je vtipný a ukazuje co se může stát pokavaď budete více času věnovat jen práci než rodině. Smál jsem se,bavil jsem se, a jsem rád že nakonec to dopadlo tak, jak to dopadlo!! :)

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Dobrodružná a rodinná zábava.Mě se tento díl velice líbil a jako začátek Harryho Pottera zcela bezvadné! Co se týká čistě tohoto dílu tak rozhodně plné hodnocení!!

Kameňák 3 (2005)

Pobavili mne fotbalové zápasy a sranda u toho,ale jinak to samé co 1. a 2.díl. Ale k zasmání tam lecos je určitě.

Vesničko má středisková (1985)

Super film který je jeden z nejlepších v ČR. Super příběh a srandičky od začátku do konce!

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Jen díky "střízlivému starostovi","krásnému psovi" a ucházejícímu Mádlovi to bylo celkem dobré.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Každý díl se mi moc líbí, ale tento je ještě lepší než předešlé! Mrštnější boje a lepší příběh celého dílu.Frodo a spol v čele s Jacksonem to opravdu rozjeli!

Mr. Bean (1990) (seriál)

Mr.Bean byl je a bude nejvtipnější seriálová postava a mě vždy zvedne náladu.