Vůdce smečky Cesara Millana (2013) (seriál)

Pro koment od tojowoeZNK.. Ty jsi byl hodně šikanovaný jako malý vid? Nebo tě ti psy šukaly? Radši nepiš..

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Bohužel mi tam herecké obsazení moc nesedí.. A pokud beru v potaz to,o čem seriál je, tak je to trošku např.taková česká "Kriminálka Miami".. O dost lépe je na tom Expozitura.. Seriál Kriminálka Anděl mi k srdci nepřirostl. 1,5*

Expozitura (2009) (seriál)

Tento seriál,jako jeden z mála českých,podle mě má alespoň trochu smysl a o něčem je. Díly na sebe navazují a kolikrát se stalo že jsem se opravdu na další díl těšil! Akční / Krimi / Drama, rozhodně tyto 3 kritéria seriál splňuje. 3*

Mizerové II (2003)

Dobrá zábava,sranda,akce, a prostě oba herci se k sobě skvěle hodí. 3,5*

Křídla Vánoc (2013)

Po shlédnutí v kině jsem měl pocit že byl tento filn opravdu parádní!!! Ale za pár týdnů po shlédnutí po druhé doma,už to přeci jen tak super není.. Příběhy všech čtyř "hrdinů" trošku nudné ale hlavní je,že většina filmu pobaví.. 3,5* i za hezký song!

M*A*S*H (1972) (seriál)

Válka a Humor...Dvě věci zcela rozdílné,tak jak je vidět , dají se spojit!..Nevím čím,proč,ale ohromně mne bavilo 90% dílů tohoto seriálu!! Především vtípky dvou hlavních hrdinů!:-D Hlavně Alan Alda je skvělý.. 4,5*

Vratné lahve (2007)

Svěrák je Svěrák! Film moc pěkný a sranda tomu určitě nechybí! Pobaví a zažene nudu, 3*

Komisař Rex (1994) (seriál)

Díky Rexovi, a několika napínavým dílům, 3* ( jen je to bohužel vše na jedno brdo,díl co díl vždy všechny Rex zachrání..)

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Krásný válečný film, který mě bavil svou akcí až do úplného konce! Skvělý a odvážný(:D) Gerard Butler. 4,5*

Lovci lidí (2008)

Tenhle horor se mi dost líbil. Je to sice vše na jedno brdo,ale tohle bylo o chlup lepší než např.jiné filmy podobného žánru.. 4*