Westworld (2016) (seriál)

No, asi letos nejlepsi serialova udalost. A ze se letos povedlo vic veci.

Oasis: Supersonic (2016)

Huuuuuuuuh. Ano, sice je pro me Oasis spolu s Cobainem nejvetsi srdcovka, tak asi nebudu objektivni, ale je to dokonalost!! A dokonce jsem se dovedel i par novejch veci, treba pozadi Talk tonight, potvrdil si par veci, treba to, ze Liam vzdycky byl daleko vic zabavnej a srdce kapely, kdezto Noel to od urcity chvile zacal videt jako praci a penize a sel pres mrtvoly a dokonce ho prestaly bavit i braskovo dokonaly roknrolovy excesy, kvuli kterejm tu kapelu Liam precijen mel :-) Jen skoda, ze to konci uz Knebworthem, daleko zajimavejsi a jeste vetsi prdel mohlo byt obdobi Be here now, kde se kluci dohodnou, ze daj do bazenu rollsroyce, aby to lip vypadalo, ze kazda pisnicka musi mit aspon 11 minut a 30 kytar pres sebe, ze bude fajn, kdyz bude kytary nahravat Johnny Depp a budou pri tom koukat na Kate Moss, a tak... dale Dont believe the truth a pak posledni deska, ale chapu, asi by ten konec byl moc horkej a smutnej, takhle to koncilo aspon s nadeji, precijen z brachu bylo citit, ze jsou proste brachove a to se neztrati, a treba se nakonec usmirej. Nejlepsi momenty - Liamovo vystupy v zakulisi pred konciky a jeden vystup na stage s tamburinou a lajnama koksu na reprakach :-D

Stranger Things (2016) (seriál)

Nadherna vec. Duvody jsou tu kolem mnohokrat, tak to nema cenu rozpitvavat, proste si to radsi pustte.

Jedna noc v Turíně (2010)

Tak zaprvé nedošli do finále, ale semi, finále prohrál Caniggia s Maradonou a spol proti hnusným Němcům 0-1. Za další, Obelixi, poslední naše MS to fakt nebylo :-D ale k dokumetu žádné výtky. I když Class of 92 je lepší.

The Class of 92 (2013)

NESKUTEČNÝ! Z člověka to ždíme emoce, zas je rok 99 a člověk fandí Becksovi, ať udělá něco velkýho a zapomene se na tu červenou. A on v nastavenym čase finále ligy mistrů zařídí ne jeden, ale rovnou 2 góly. A to proti Němcům! Nej fotbalovej zážitek evr, takže osud tohoto dokumentu byl předem jasnej :-) Hosti jako Cantona a MAni fajn, Zidana jsem moc nepobral, co měl s United kdy společnýho... to tam rači měli dát Poboráka, možná největší technickej talent 90s, kterej se ale prostě přes tuhle generaci na trávník slavnýho Divadla snů nedostal... Muzika a atmoška supr. Jeden z nej dokumentů o fotbale, pokud ne ten nejlepši. Nej hlášky: "Sprintoval sem za Giggsym, volám na něj UJ JDUUU GIGGSY, ale furt byl dál a dál a vzdaloval se mi:-(" (Phil Neville a Giggsovo legendární sólo proti Arsenalu), "Všichni sme byli děti Tečrový, ale já tý svini vděčim za jedno, samozřejmě sem po škole byl bez práce, tak sem se aspoň naučil na kytaru." (Mani, The Stone Roses), "Bylo to... jako já mám děti... a sem ženatej... ale tohle byl největši moment, co jsem zažil." (Phil Neville o finále LM99)

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Zvedám ze 3 na 5, nevim, co se mnou bylo předtím, ale napotřetí konečně plně doceňuji. Parádní pocta žánru, ano, ale hlavně v tom vidim poctu práci Zoe Bell, která tu je fantastická, stejně jako zadeček Vanessy Ferlito a vlasy dcerky Sidney Poitiera. Blonďatá čarodějka a (jako dříve Travolta) znovuoprášený Kurt Russell jsou třešinka na dortu.

Alias (2001) (seriál)

Nová závislost. Srdcovka jako Chuck to sice nebude, ale je to parádní náhražka v mezidobí, kdy ho nereprízuju.

Absolvent (1967)

Pekná pani Robinsonová senior, ještě hezčí Robinsonová mladší. Hoffman tradičně na pěst, ale to už je člověk zvyklej... Parádní muzika a atmoška a fajn závěr... za mě pěťule.

Atentát (2015) (seriál)

Uf, tak to bylo neco otresnyho. Horsi herecky vykony jsem snad nevidel, v cele s hlavni predstavitelkou. I kdyz asi ani moc neni co hrat, cely je to priserna kravina, vrazda chobotnickou :-D