Hannibal (2013) (seriál)

Pro mě stejně uspokojivé jako Dexter Každý díl každá vražda má v sobě kouzlo které jsem zatím zpozoroval v málo filmech na tož v seriálech.

Insidious (2010)

Lekal jsem so to ano ale největší strach jsem měl s laciné ho provedení kostýmu vážně mi tohle vadilo.(připadalo mi že si Ačkový film chtěl hrát na Béčkový) A přesto nám dokazal že i bez digitalních vymoženostech jde natočit něco takového a s toho by se měli vzít příklad čeští filmaři

Horákovi (2006) (seriál)

Toto pustit v americe tak si myslí že české rodiny jsou banálně dementní ale na české standardy odpovídající 2*....

Cesta za vítězstvím (2006)

Krásných par min které mi u toho filmu připadali jako plně zaslouženě vzít mi můj čas

Re-Play (2009) (pořad)

Nic podobného a lepšího nehraje tak proč to nemilovat :)

V cíli čeká smrt (2008) (TV film) odpad!

Kdyby tam nebyli ty vozy tak to vypinám dřív

Osamělý jezdec (2013)

11.07.2013 Cinestar Opava...Nejhorší bude když na to půjdete a budete jako Můj otec čekat film stejného kalibru jako Nespoutaný Django....Ovšem i tak se podle mého usouzení a jiskry v očích bavil páč po polovině filmu to přestal bát vážně a udělal dobře

Já, padouch 2 (2013)

Smích tu byl dokonce tak velký až mě bylo blbě od žaludku. není co dodat děti v sále asi čekali jen na mimoně ale dej ten mě na tenhle film překvapil chyběl Woowefekt který by nějakým způsobem šokoval ale co je to pro děti a já jsem rád že jsem na tech pár okamžiku byl dítětem a v té nejlepší společnosti.