Game Page (1998) (pořad)

Je to o dost horší než jak jsem se koukal za mlada

Klub rváčů (1999)

|Top 1| Film si hraje na nějaký tuctový snímek který je na jedno sousto jenže na konci si uvědomíte že to sousto je něco co by stačilo celé somálské vesnici po generace a mohli rozdávat dalším kmenům. Tento film mě do velké míry ovlivnil,jelikož myšlenka která vypukla v hlavě Edward Nortona měla do velké části pravdu (Co je smysl života).Film ve mě budí mnoho emocí které takřka implodují uvnitř mé hlavy.Každý detail filmu má svůj význam, svoje místo tak aby to zapadalo do celku. Někteří známi film nepochopili(Ale zase na druhou stranu jejich chyba) prý to byla ztráta času,zbytečná bitkařina (fuck?).. po tomto výroku jsem se zamyslel zdalipak film viděly celý.GENIÁLNÍ. Ke dni 25.3.2014 Viděno 15x

Skyfall (2012)

I když jsem velkým milovníkem Bondovek tahle mě dostala do kolen konečně konečně Bond který se dokázal vyrovnat s Final Fight bez vymožensotí s agentí zbrojnice proste jen díky duvtipu a výcviku. No skrátka do kina na to musí každý který 007 jako malý kluk obdivoval... xD

Cesta (2009)

Vskutku zajímavý film ale některé scény nudné a zbitečné, Ale stojí za to vidět.

Soudný den (2008)

Jsem velikým příznivcem těchto filmu.Bavil jsem se vskutku dobře (berte film trochu znadhledem)

Dexter (2006) (seriál)

Dexter,Dexter je přesně ten typ seriálu který na konci každého dílu vás donutí se dívat dále a na konci další epizody zas nakopne se dívat na další.snad ještě dodat Dexter vážně chytrý chlapík.Sice některé situace banální ale to nemění můj názor. Oblíbené postavy: John Lithgow,C.S. Lee, Michael C. Hall,David Zayas,Jennifer Carpenter. Ten konec no ty VOLE :D plakal som :(

Temný rytíř povstal (2012)

Je to přesně ten tip filmu na jaký jsem čekal... Epické momenty při kterých naskakuje husí kůže počátkem je scéna kde se objeví Bruce jako Batman a až do konce kdy mi a to jsem vyděl už mnoho smutných scén v jiných filmech poprvé mi ukápla slza a to jsem nečekal. SKVOST !!!!!

Magnetické tornádo (2011) (TV film) odpad!

Co to je ??? vtip fajné ale jako film xD nejvíce mě pobavila ta pila