Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

21.12.2012 Cinestar Ostrava...Bylo to dobré bylo to skvělé ale do mého top 10 to bohužel nepatří

Hněv Titánů (2012)

Konečně sem se k tomu dostal epický zážitek který ani po shlédnutí nevyprchal (o proti jedničce zajímavější poslední bitva) a výborný zvukový a hudební doprovod.

Hvězdný prach (2007)

Sice mě po shlédnutí překvapilo že to byl rodiný film... ale což nejsem rodina xD (Velice mě také překvapil souboj s mrtvým Mark Strong) Film byl vskutku fantastický ale bohužel nemohu dát plný počet*.

Mrňousci (2006) (seriál)

Na to jak je to pojato a to že nebylo vydané ani slovo jsem se královsky bavil (Shlédnuto s bratranci) No a ty zvuky xD asi nejvíce pavouk jako helikoptéra.

Vánoční zásilka (2010)

Velice krásný a povedený film s období vánoc (ale nebyl tam sních)

Raubíř Ralf (2012)

Pro mě jako milovníka her jasná volba do kina (největší booom ale udělal fakt že to bylo ještě lepší než sem čekal) Místo toho aby jste dostali slátaninu několika retro-hrdinů tak dostanete pořádnou (sice docela dětskou akci) ale i tak se nemusíte stydět že na tento snímek jdete.Jediná negace ale to nemá co dočinění s mým hodnocením docela málo známých postav(Chyběl mi tam Mario). Ale určitě na toto jdete.

Vyměřený čas (2011)

Film se velice povedl a to ze tam chybi jedna hvezda muze za to pribeh.tot vse dorucuji

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Film byl krásný krásně proveden a dobře herecky obsazen. Trochu ze začátku bez pointy. Ale nedovolí mi to jí s hodnocení níž jak 4*. Vřele všem doporučuji. Taková pohádka s dospělým chováním asi spíše nic pro děti.

Ďábel v těle (2012)

Pár dobŕych scén tam bylo ale moc jsem se nebál. Musím ale podotknout že scéna s posedlým kamarádem a s pistolí v ruce byla jena stech které bych v tomhle filmu nečekal. ale moje svědomí mi nedovolí dát více než sem dal..