Sedm psychopatů (2012)

Sem tam dobré hlášky(nebo situace),Dobrý nápad ale špatné zpracování,škoda tak jsem se těšil na záplavu humoru.

Nevědomí (2013)

18.04.2013 Cinestar Opava...Nevědomí není název filmu ale spíše stav ve kterém se budete nacházet během filmu. Vyzuálně to jsou grafické orgie krásně zobrazený svět který je druhý nejlépe zpracovaný který jsem zajím viděl.S hereckým obsazením jsem taky spokojen ale mohli více angažovat Morgana který zatím skoro všude hraje vedlejší hlavní role které mu nesluší.Co dodat asi jen pirátum na to si do kina zajděte protože když to uvidíte doma nebude to ono.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Dobrý nápad a ještě lepší zpracováni které stojí za to schlédnout,Sice se to mohlo udělat lépe to co jsem čekal to jsem dostal a také jsem dostal něco na víc .(trošku více akce by se šiklo) Filmy kde se čachruje s budoucností mě baví.

Hostel (2005)

Dobré ale asi tak od poloviny ten začátek se táhl jak hermelín z hladového okna

Babovřesky (2013)

Jediná hvězdička a to jen vážně ze zavřenýma očima a uřízlím uchem za Lukáš Langmajer,Lucku Vondráčkovou.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Tento film je geniální, Herecké obsazení není co vytknout.Film ve mě vyvolal podobné pocity jako Frajer Luke nebo Prokletý ostrov A tak si také pokládám otázku proč? Proč jsme si Miloše nehýčkali nabízí se otázka co kdyby jsme předepsali Troškovi taky delší pobyt v Americe jen aby nevznikly ješte trapnější pod filmy jako třeba americké prcičky.

REC (2007)

Bylo to dobre ale nic jsem si stoho neodnesl. Ale když se mě někdo zeptá na něco podobného jako Blare Witch tak doporučím.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Co dodat tady slova nestačí... Všechno co v tomto filmu uslyšíte určitě uslyšíte znovu, vše co v tomto filmu uvidíte budete chtít vidět znova.

Constantine (2005)

Constantine je gulervoucí mix všeho co mám tak rád na filmech. Je tam akce je tam černý humor,je tam dej napětí,Charismatický hlavní hrdina a ještě mnoho ale vážně mnoho dalšího. Tady nejsou zapotřebí slova tady je zapotřebí vidět.