Hannah Montana (2006) (seriál)

Když ráno o víkendu vstávám a jdu s nasnídat ano zapnu kanál kde toto běží a sleduji nijak mě to nevadí a ani neobtěžuje sem tam se zasměji ale tot vše moc no nevyhledávám.

Dračí srdce (1996)

Krásně vizuální pohádka na svou dobu s kránou grafikou a s charismatickím drakem

Hladová hra (2009)

Tento film se táhl jak fronta plná důchodců v kauflandu....

Lesní duch (2013)

05.04.2013 Cinestar Opava...Ano viděl jsem koně blít a hada chcát ale tohle mě dokonale uspokojilo. Nečekejte kulervoucí děj nebo logické myšlení hlavních postav prostě vypněte sedněte a hleďte. Ne ale tet vážně plno lidí tu říká že originál je lepší ano to opravdu může ale tak několik let spátky jenže u filmu s 70. 80. 90. let se asi těžko budu bát je mi 16 let a velice mě štve že jsem se nenarodil dříve protože tet musím plno filmu dohánět a některé ani nedoženu. A proto nechápu jak někdo muže plivat na remake. Díky remaku jsem viděl ,Noční můra v Elm Street,Plivu na váš hrob a Hlavně Evil Dead. Jsem dokonce radši jinak bych se k těmto filmům ani nedostal. nechápu takto nízké hodnocení

Sedm (1995)

Všechno co se mi na filmu líbilo tu bylo řečeno.Ale jediné co mi trošičku vadilo že to byl celkem předvídatelný konec takže jasných 98%