Souboj Titánů (1981)

Tento film je dějem a grafikou na tehdejší domu dokonalý ale jelikož jsem z mladších let tak mi přijde hrdina nesimpaticky a namyšlený magor v nevkusné zbroji. Ale je to jen můj názor.

Atlas mraků (2012)

23.11.2012 Cinestar Opava...Tento film si užije jen málo kdo, protože jestli z počátku nebudete dávat pozor tak přijdete o důležití maličkosti které vás budou mrzet.(myslím si že dost) Tento film z počátku nebude dávat smysl ale pak ke konci se s kino sálu ozvávalo samé Ty p*čo, no ty vole, mazec. Já osobně jsem u titulků čuměl s otevřenou hubou a rozsypaným popkornem všude po sobe.Ale bylo mi to jedno...Určitě to dám znova.

Druhý život (2011) (seriál) odpad!

Nesimpatické a herecky nudné výkony od herců které bych i já a to si troufám říct strčil do kapsy (toto si můžé říct každý z vás jelikož emoce a napětí po celou dobu seriálu na bode 0)

Starsky & Hutch (2004)

Taková tipicky americká komedie ale jako komedie to funguje (pochvala za scénář)

Kdo hulí, ten umí (2001)

Trochu ubohý námět ale jako komedie to fungovalo vtípky to skoro přetíká a nenudil jsem se

Zahulíme, uvidíme (2004)

Toto je proste tak ujetý až jsem se popadal smíchy a nejde dát niží hodnocení jak dávam

Čertova nevěsta (2011)

I když nejsem milovníkem českých pohádek tak bych si u tohoto snímku nedovolil dát pod 3*