G.I. Joe 2: Odveta (2013)

28.03.2013 Cinestar Opava...Famózní nástup Jedničky až na mizerný dej jsem se královsky bavil

Mama (2013)

22.03.2013 Cinestar Opava...Začátek atmosférove dokonalé 2/4 se celkem táhla, což asi bylo naplánované měl jsem spíše strach že už se nezleknu. 3/4 Dokonalá směsice strachu,husiny až na zadku... A konec sklamaní ale to mi nedovolí dát pod 3* digitální konec sračka ale což....

Hra (1997)

Tanto film byl skvely Až na malinké sklamani a to že nezabil sveho bratra jinak bravo a mužů se jít vysrat:)

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Na tomto jsem byl vychován dobré vzpomínky hned po příchodu ze školky jsem zapl televizi a a už od malička jsem tento seriál miloval. A jsem rád že mě na to nechali dívat xD

Noční můra v Elm Street (2010)

Tento film ačkoli možná kvuli neznalosti předešlích dílu patřil k mému nadprůměru. Vyzuálně to bylo nádherné.

Řeka (2012) (seriál)

Za snahu a originalitu a celkovou funkcncknost

Vetřelci z hlubin (2005) (seriál)

Jeden ze seriálu který neurazí a po grafické stránce je taky super (vhodné i pro děti)

Nespoutaný Django (2012)

17.01.2013 Cinestar Opava...Na tento film sem se těšil nehorázně hodně dlouho,zdali pak se čekání vyplatilo? Samozřejmě čekáni na tento filmový zážitek se opravdu vyplatilo.Hlášky Samuela.L.Jacksna(,,Toho negra nechcí vmím velkým domě´´) A Charizmatickýho výstupu DiCapria a následnému umíráni se nedalo cokoli vytknout.To vše završila dokonalá režie a krvavé přestřelky(jak jinak že Quentine).Tento film je velkolepý.Vše ostatní tu ale už bylo zmíněno.