3:15 zemřeš (2005)

Spoler:cely film sem se bal že jediný mrtvý bude pes ale no to me poser byla to pravda celkový film jako efekty a tak byly super ale tot vše.

Ahoj, Ostravo! (2004) (koncert)

Vyděno 8.6 asi jeden znejsilenejšich zážiteků vůbec jak se rozplakal můj spolu pacient v nemocnici při vystoupení mě neznámého zpěváka po mozkové příhodě l. To bylo opravdu neskutečné

Monstrum (2008)

Tak to bylo super konečně film který je točený kamerou a tak kamera se kupodivu až tak moc netřepe jak to toho zvykem jiných filmu. Všechno ve filmu munguje jak má ale je to celkem samoúčelné.

Star Trek: Do temnoty (2013)

04.06.2013 Cinestar Opava...Půlnoční premiéra na to nikdy nezapomenu.tak jestli si něco zaslouží titul akční film tak STAR TREK ani chvilka zaváhání ani chvilka nudy proste akce zvraty, dej du puntíku nestíháte zpracovat a v souladu zescénářem, střihem není co vytknout proste pokračování v plné parádě

Mrazík (1964)

už deset let pořád dokola omg dají něco nového nebo už se od této komunistické sračky neotrhnem .

Denní hlídka (2006)

To bylo divne nudné a nezaživné snad jedině za efekty ale i ty nic moc.

Donnie Darko (2001)

Nevím přesně co napsat ale částečně jsem se v tom sinkovi viděl.no a ten konec dokonalý. Další forma mého oblíbeného Klubu rváčů.