Ve jménu IRA (1996)

Uf, zase ten nezmyselný český preklad filmu. Nič proti Čechom, ale toto je vaša špecialita a potom človek ani nevie či hľadá ten istý film. Mne sa film páčil, je silný, emotívny, povedal by som. A film Hlad? To by som označil za slabý remake tohto tu, podobne ako film Mníchov remake jedného dvojdielneho filmu v TV a atentáte na OH v Mníchove. A som na strane IRA. IRA je plod anglického teroru, ktorý trvá 700 rokov, Írsko je najstaršia britská kolónia, Írsko sa volá Írsko, nie Anglicko, to isté Škótsko, to je môj najmúdrejší názor :)

Mechanik (2004)

Výkon Christiana Balea výborný, ale film...? Taká lepšia hovadina.

Diktátor (2012)

Humor tohto pána podľa mňa nie je humor a páči sa asi takým ľuďom, ktorý sa aj po 35. raz zasmejú na grimasách Jima Careyho, na ktorom som sa nebavil ani ako 14 ročný alebo koľko som to mal.

Memento (2000)

Asi nie som až taký intelektuál alebo si to musím pozrieť ešte raz, čo sa mi nechce, takže jebal to pes.

Prometheus (2012)

Tak nesympatickú herečku v hlavnej úlohe som už dávno nevidel, to nie sú na svete iné ženy alebo to bol zámer? Ináč film celkom ok, no Aliens sú naj :)

Láska nebeská (2003) odpad!

86%?! to tu hodnotia asi len sliepky alebo nejakí buzíci.

Milénium (1996) (seriál)

Pre mňa je to lepší seriál ako Akty X.

Komando (1985)

Dobrá akčná pecka, ktorá sa nehrá na žiadnu intelektuálnu hovadinu.

Sedmé nebe (1996) (seriál) odpad!

Ak sa chce niekto nasrať za 20 sekúnd do nepríčetnosti, nech si pozrie tento seriálik, u mňa to tak fungovalo. Je to grc. Odporní herci, ksichty... však vy ste to tu už opísali dokonale, čo je to za výplach a humus. Kňaz/reverend plodí deti ako na bežiacom páse, lebo asi keby si dal ochranu, tak zhreší, čudujem sa, že tá stará krava ešte nebola po prechode :D Z ksichtu ich matky ma napínalo a najväčšie monštrum pre mňa bola tá malá brčkavá Rutie, tú by som vedel s pasiou otrieskať za nohy o stenu :D