Zvedá se vítr (2006)

Jeden z komentárov k tomuto filmu: Dáme si lekci historie děti: Angličtí vojáci jsou brutální svině, áno? Členové Irské republikánské armády jsou dobří lidé, áno? Překvapilo mě, skoro mě šokovalo, že britští producenti finančně podpořili film takhle hnusně vykreslující "jejich" vojáky. Údajně má jít o Loachův způsob, jak se vyrovnat s pohnutou historií, ale ve skutečnosti to přece vypadalo jinak. Nebo ne? Opravdu byli všichni Britové v Irsku uřvaní sadisti (až na jednu vlaštovku, která jaro nedělá)? A opravdu byl boj členů IRA správným bojem za správnou věc? Nebyli to tak trochu teroristi? Sakra, Kene, že ty nám valíš klíny do hlavy? Já bych tomu snad i uvěřil, kdyby to nebyla taková nezajímavá nuda. Film by mohl být se slovy „Dívejte se a učte se“ promítán začínajícím režisérům. Těm, kteří chtějí točit tuctová akademická dramata s přesně dávkovanými dialogy a akcí. Před třiceti, ale spíše před čtyřiceti lety, by Loach za stejný film (snad jedině bez přemíry vulgarit a vytrhaných nehtů) možná dostal Oscara, ale komu tím poslouží dneska? Zvlášť, když očividně zkresluje pravdu a přizpůsobuje ji vlastní ideologii? Sprostá manipulace bezbranným divákem... Tak panáčik, ty vieš asi o dejinách Írska veľkú piču, vieš ty vôbec, čo je IRA? Vieš o 700 ročnom anglickom útlaku a vykorisťovania, vraždenia Írov??? Doštuduj si čo to.

Hunger Games (2012) odpad!

Do piče, to bola kokotina, taká poloakčno-romantická rozprávka pre deti, keby som to vedel, tak to nekukám, strata času. Fakt pičovina ako dvere. A ten párik? No, ona tiež nie je nejaká kráska, z ktorej padnem na riť a toho debilka, akože jej nápadníka mohli vybrať aspoň rovnakej výšky a nie o pol hlavy menšieho sráča, to tam v USA nemajú vyšších chlapcov? Z premáhaním dávam jednu skurvenú hviezdičku. A vite čo, mažem aj tú jednu, odpad je odpad.

Dům u jezera (2006)

Nezvyknem hodnotiť romantické filmy, ba ani pozerať, ale tento som videl. Horšie gýčové kokotiny pre sliepky tu majú hodnotenie ako keby to boli nejaké kultovky a míľniky a tento celkom normálny a dobrý film má také nízke hodnotenie? Preto ja dávam 5.

Rocky (1976) odpad!

Tak toto je jedna z najväčších kokotín vôbec a ešte k tomu Oscarová?!!! , ti jebe? Tie dialógy boli ako keby to napísali dvaja neandertálci. Vraj americký sen, ok, ale film hovno, budíček. A hlavne tá akože romanca :D Mne to skôr pripomínalo Huga Fantozziho :D s Pinou, ale to je aspoň ako tak zábavné, netvári sa to vážne a romanticky.

Odcházení (2011) odpad!

200 získaných Českých levov a pritom taká pičovina :D No jo, Veškrna to režíroval, tak to sa musí.

Zátah: Vykoupení (2011)

Fakt poriadne DELO!!!, pri tomto sa nudiť nebude, oplatí sa mrknúť.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Práve to pozerám, takže ešte nehodnotím :) , nečakám nič intelektuálne, ale to ani nechcem, kto chce dumať a plakať, hĺbať, tak nech si mrkne niečo iné.

Potomci lidí (2006)

Ľudstvo zachráni malé negríča :D

Expendables: Postradatelní 2 (2012) odpad!

Ty brďo, mám to rozpozerané asi tretí raz, ale pripadá mi to nie ako Béčkový film, ale hádam nejaké déčko natočené v lese za domom.